Murphyho zákon: Potřebuješ-li akutně nějaký lék, tak v…

Murphyho zákon: Potřebuješ-li akutně nějaký lék, tak v…


Potřebuješ-li akutně nějaký lék, tak v lékárně bude zaručeně poslední krabička. Je-li v lékárně poslední krabička, buď si jistý, že je PRÁZDNÁ!

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Briskův zákon o skotačení Štěně, které si vás na první pohled získá svou hravostí a čilostí, bude po zbytek své existence ve vašem domě pouze tupě ležet na gauči a zoufalé házení gumovou kostí bude komentovat maximálně lehce ironickým pohledem.
Na objevné řešení přijdete jedině vzápetí po tom, co daný problém vyřešil někdo jiný.
Zlaté pravidlo věd a umění: Kdo má zlato, určuje pravidla.
Pes a jeho setrvání v boudě Zákon zbytečné snahy Zhotovíte-li dostatečně velkou boudu, jejíž rozměry budou počítat i s výše jmenovanými katastrofami, tzn. spíše kůlnu na nářadí, psovi se bouda nebude líbit a bude zarytě odmítat do ní vstoupit. Blokační zákon Nacpete-li psa do boudy násilím, setrvá uvnitř pouze tak dlouho, jak dlouho budete tělem blokovat vchod. Welderův zákon nedobrovolnosti Jediný způsob, jak dosáhnout toho, aby pes v boudě setrval je zaletovat čelní stěnu boudy. Welderovo pravidlo Taková bouda ovšem musí být vyhotovena z kovu.
I pes, který nikdy nekouše, s největší radostí kousne svého veterináře.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
Stojíš v jednom pruhu silnice v zácpě a druhý pruh jede. Jakmile přejedeš do druhého pruhu, tak se zastaví a rozjede se pruh ve kterém si stál před chvílí.
Pokud máte autolékárničku v pořádku, máte jistě sjeté gumy!
Lékař je tu od toho, aby nemocnému zakázal, co má nejradši,a potom ho svou léčbou dorazil.