Murphyho zákon: Doznání profesora Pavlova Pes sliní i...

Murphyho zákon: Doznání profesora Pavlova Pes sliní i...


Doznání profesora Pavlova Pes sliní i tehdy, kdy na potravu pouze intenzivně myslí. Což je prakticky pořád.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

V každém projektu je jen jeden člověk, který ví o co jde, a toho je potřeba najít a zastřelit.
Zákon absolutní Existuje-li na světě něco, co váš pes opravdu nenávidí, je to zvěrolékař.
Jestli se ti na tahák nevejde všechna probraná látka, to, co si vynechal, protože "to" v písemce určitě nebude", bude otázka za největší počet bodů.
Dodržujete-li rychlost, Policie hlídky nenasadí
Od nejdůležitějších dokumentů nikdy neexistují záložní kopie.
Zákony štěněčího spánkového režimu 2 Lassiin návratový zákon Štěně bude spát ve vaší posteli. Pokud jej ve stavu bdícím z postele vyrazíte, vrátí se do ní přesně vteřinu poté, co usnete. Zákon sv. Valentýna Nejeví-li štěně chuť spát ve vaší posteli, začne ji jevit v den, kdy si domů poprvé přivedete svého partnera. Paramourův první dodatek k zákonu sv. Valentýna Poté, co vymydlený a navoněný partner bude chtít ulehnout na vaše lože, bude na jeho půlce postele ležet štěně a jakékoli pokusy o odstranění bude provázet vrčením a zuřivým štěkotem. Paramourův druhý dodatek k zákonu sv. Valentýna Odstraní-li váš partner štěně z postele pomocí azbestových rukavic nebo hrubého násilí, stáhne se uraženě do kouta. Výt začne přesně ve chvíli, kdy partner položí roztouženě ruku na vaše stehno. Zákon Giacomma Casanovy Štěně bude výt tak dlouho, dokud potrvá vaše erotické vzrušení.
Dělníkovo dilema: Bez ohledu na to, kolik uděláš, není to nikdy dost. To, co neuděláš, je vždy důležitejší než to, co jsi udělal.
Poslední člověk, kterého z podniku vyhodili, bude ten, kdo může za to, že jde všechno špatně... dokud nevyrazí někoho dalšího.
Febleův zkon Každá žena si představuje manželství jako pohádku.