Murphyho zákon: Dykstrův zákon: Každý z nás někomu…

Murphyho zákon: Dykstrův zákon: Každý z nás někomu…


Dykstrův zákon: Každý z nás někomu připadáme jako blázen.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Životní zákon: Když se vám konečně podaří udělat něco, co jste si celý život přáli, nejraději byste dělali něco úplně jiného.
Zákon totalitní Pes trpí fixní ideou, že pouze on přesně ví, co je pro vás dobré. Idleův zákon priorit Podle psa je pro vás dobré vše, z čeho mu plynou výhody.
Štěně a diety Axiom MVDr. Fressena Má-li štěně lékařem předepsanou dietu, zemřelo by raději hlady, než by se jí třeba jen špičkou čenichu dotklo. Doplnění Fressenova axiomu Pokud vám zvěrolékař vyjmenuje pokrmy, které štěně v zájmu vlastního zdraví nemá požívat, bude se štěně právě těchto poživatin dožadovat nejvehementněji.
Pravděpodobnost, že chodec vstoupí na přechod je přímo úměrná rychlosti kterou se k němu blížíte a nepřímo úměrná vzdálenosti, která vás od přechodu dělí.
Letící kamínek nikdy nemine plochu čelního skla
Spoléhej pouze na ty kolegy, kteří jsou svolní v případě nezdaru ztratit tolik, co ty.
Množství financí, které jsou potřeba na dokončení projektu, je nepřímo úměrné času, který nám zbývá do termínu, kdy musí být projekt ukončen.
Briskův zákon o skotačení Štěně, které si vás na první pohled získá svou hravostí a čilostí, bude po zbytek své existence ve vašem domě pouze tupě ležet na gauči a zoufalé házení gumovou kostí bude komentovat maximálně lehce ironickým pohledem.
Žena nikdy nezapomene na muže, kterého mohla mít. Muž na ženu, kterou mít nemohl.