Murphyho zákon: Jednotkou změřitelnosti hlouposti...

Murphyho zákon: Jednotkou změřitelnosti hlouposti...


Jednotkou změřitelnosti hlouposti politika je jedno G (g je gravitace, G je grebeníček)

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Zapeklitou otázku, položenou žákem druhé třídy, rozuměj dotaz typu \"Proč je jedno jablíčko červené a druhé zelené, když jsou obě zralá?\". Taková otázka dovede učitele rozzuřit až k nepříčetnosti, protože odpověď na ni v učebnici nenajde.
Jestli se ti na tahák nevejde všechna probraná látka, to, co si vynechal, protože \"to" v písemce určitě nebude\", bude otázka za největší počet bodů.
Dopisní zákon: Chcete-li, aby vás ještě něco nového napadlo, vložte dopis do obálky a zalepte ji.
Zákon reakce při existujícím ohrožení Pes neštěká, zvoní-li na váš zvonek podomní obchodník s čímkoli, bytový zloděj hledající nové tipy nebo policie, která vás přišla zatknout.
Vítá-li tě dítě už ve dveřích polibkem, počítej do deseti a potom se podívej, co je rozbité.
Na objevné řešení přijdete jedině vzápětí po tom, co daný problém vyřešil někdo jiný.
Pokud něco rozeberete a pak znovu sestavíte, vždycky zbyde několik šroubků, podložek a jiného neidentifikovat elného materiálu, a to bez ohledu na to, kolikrát byla tato činnost provedena.
Kdo ma počítač, ten má počítač. Kdo nemá počítač, tak ten ho taky má.
Chování psa při neexistujícím ohrožení Zákon reakce při neexistujícím ohrožení Pes štěká jen tehdy, kdy na váš zvonek zvoní pošťák, instalatér, plynař, elektrikář, malíř pokojů, domovník, majitel domu nebo vy sám. Postmanův první povzdech Pošťákovi, instalatérovi, plynaři, elektrikáři, malíři pokojů, domovníkovi a majiteli domu se bude pes snažit zabránit ve vstupu do vašeho bytu. Postmanův druhý povzdech Pravděpodobnost, že kohokoli z výše jmenovaných pes kousne, je tím vyšší, čím závažnější jejich návštěva je. Zákon o spotřebě erudovaných pracovních sil Prasklo-li ve vašem bytě vodovodní potrubí, dostane se k místu havárie teprve šestý až osmý přivolaný instalatér.