Murphyho zákon: Jestli se ti na tahák nevejde všechna...

Murphyho zákon: Jestli se ti na tahák nevejde všechna...


Jestli se ti na tahák nevejde všechna probraná látka, to, co si vynechal, protože "to" v písemce určitě nebude", bude otázka za největší počet bodů.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Patchův zákon přirozeného výběru Skutečné ženy ve vašem okolí jsou dávno již zadané. Loajální zákon Hezké zadané ženy ve vašem okolí jsou svým partnerům věrné. Filantrovo pravidlo Nehezké ženy by byly rády nevěrné, ale vy přece nejste žádná charita.
Když chceš něco najít, musíš hledat jakoukoliv jinou věc.
Heapův zákon defekační schválnosti Štěně, které i po hodině venku neudělá bobek, udělá jej ve chvíli, kdy se ocitnete v bezprostřední blízkosti rohožky nejméně sympatického souseda. Doplněk Heapova zákona Nejméně sympatický soused otevře dveře přesně v okamžiku, kdy štěně dokončí svou velkou potřebu, ale stále ještě setrvává na rohožce.
POLITIKA = falešná karta a křivá páteř.
Zákon schválnosti Když vyhodíte věc, kterou jste minimálně dva roky nepoužili a o které jste si mysleli že už ani nevlastníte, budete ji stoprocentně potřebovat hned druhý den, co jste se jí zbavili! Jakmile koupíte věc novou, zjistíte, že jste tu starou vlastně zapomněli vyhodit a najednou máte dvě úplně stejné věci z nichž stejně nepoužijete ani jednu, protože budou buď moc malé nebo moc velké.
Hledání logiky v daňových zákonech je ztrátou času, kterou ti nikdo neuhradí.
Je lepší být zdravý a bohatý než chudý a nemocný.
Pokud máte autolékárničku v pořádku,máte jistě sjeté gumy!
Baterie tvé kalkulačky, která vydržela celý rok, se vybije v půlce nejdůležitější písemky za celý rok zrovna, když chceš počítat ten nejtěžší příklad.