Murphyho zákon: Jestliže nějaký dokument správně...

Murphyho zákon: Jestliže nějaký dokument správně...


Jestliže nějaký dokument správně založíte, víte sice kde je, ale nikdy jej nebudete potřebovat. Když ho nezaložíte, určitě jej budete potřebovat, ale nebudete vědět, kde je.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Breedův zákon o štěněčím charakteru Vyberete-li si štěně podle vlastností, přisuzovaných určitému plemeni v atlasu psů či jiné kynologické knize, vaše štěně bude mít vlastnosti přesně opačné. Stockův doplněk Breedova zákona o štěněčím charakteru Ze třech psích vlastností, které vás nejvíce přivádějí k šílenství, bude mít vaše štěně čtyři a více.
Zákon přitažlivosti extrémů: Největší krasavici vždycky utrhne ten největší idiot.
Usměj se, zítřek bude horší.
Zákon maximálního ústupku Aby se pes mohl vyhnout návštěvě u zvěrolékaře, je dokonce ochoten krátkodobě snížit objem své stravy až o jednu třetinu.
Když se ti chce při řízení kýchnout, vždy to bude při odbočování.
Tyto vady nikdy nebývají pouze vadami kosmetickými.
Febleův zkon Každá žena si představuje manželství jako pohádku.
Štěně a jídla která mu nechutnají Zákon doc. Hungera Štěně nikdy nebude jíst to, co mu nechutná a nelze ho k tomu donutit ani nucenou hladovkou. V případě ohrožení hladovkou dokáže jíst věci, vyjmenované v seznamu oblíbených hraček, čímž vás donutí předložit mu k jídlu věci, které mu chutnají. Dovětek k Hungerově zákonu Nemyslete si, že dokáže vzdorovat snědenému technickému průkazu vašeho motorového vozidla.
Bolingův postulát: Cítíte-li se skvěle, budte bez obav. To přejde.