Murphyho zákon: Kam nevidíš, tam nejezdi

Murphyho zákon: Kam nevidíš, tam nejezdi


Kam nevidíš, tam nejezdi !

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Loužičkový zákon dr. Poola Nenaučí-li se štěně nedělat loužičky na parádním koberci v obývacím pokoji během prvního týdne, nenaučí se to už nikdy.
Lékař je tu od toho, aby nemocnému zakázal, co má nejradši,a potom ho svou léčbou dorazil.
Katzův zákon: Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.
Jsou věci, o nichž nelze nic zjistit. Ale nelze ani zjistit, které to jsou.
Pes a vaše důležité věci odnesené do jeho boudy Zákon duality Najdete-li psa v boudě, znamená to, že zároveň se psem je v boudě předmět, který má pro vás velkou důležitost a k němuž má pes přísně zapovězený přístup. Logické vyústění zákona duality V tomto případě psa z boudy nedostanete. Rada prof. Shakea Můžete zkusit vyzvednout boudu do výšky, otočit ji vstupním otvorem k zemi a třást s ní, dokud pes nevypadne. Druhá rada prof. Shakea Spíše než pes ovšem vypadne předmět v boudě ukrývaný, který se po dopadu na zem okamžitě zdeformuje a nebude již nikdy použitelný. Zákon objemový Nemůžete-li ve své domácnosti najít cokoli, co se vejde do psí boudy, najdete to ve psí boudě. Výjimka z objemového zákona Vzácně se může stát, že ve psí boudě najdete i předměty, které se do ní nevejdou. Zákon objemové variability Nenajdete-li v boudě takové předměty, najdete tam alespoň jejich části. Deformační zákon Věci, které pes odvleče do boudy, změní tvar takřka okamžitě poté, co se v boudě ocitnou. Spoilovo rozšíření deformačního zákona Zpětně už to nefunguje.
Zbývajících 10% projektů spotřebuje dalších 90% času.
Nejkratší trasy vedou přes nejstrmější kopce.
Čím se něco snadněji udělá, tím obtížněji se to pak mění.
Štěně a drahé speciální krmení pro štěňata Zákon segregační Štěně bude jíst cokoli, kromě drahého speciálního krmení pro štěňata ve chvíli, kdy ho koupíte celý karton. Fuetternův zákon vzdoru V den, kdy celý karton s plechovkami speciálního a drahého krmení vyhodíte do popelnice, začne štěně odmítat potravu. Zákon pokusu a omylu Zkusmo zakoupíte jednu plechovku toho nejdražšího speciálního krmení pro štěňata. Štěně se přežere tak, že mu bude tři dny špatně. Zákon pomíjivosti jídelních preferencí Jeho náklonnost k této značce štěněčího žrádla končí ve chvíli, kdy plechovkami zaplníte lednici, spíž i sklep.