Murphyho zákon: Na objevné řešení přijdete jedině…

Murphyho zákon: Na objevné řešení přijdete jedině…


Na objevné řešení přijdete jedině vzápetí po tom, co daný problém vyřešil někdo jiný.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Vždy počítejte s rezervou místa v textu pro případné vysvětlení, kdyby experiment dopadl jinak, než jak jste předpokládali.
Pokud vás zastaví v drahém luxusním voze, tak si buďte jisti, že 1.000,-Kč stačit nebude. Policajti neuvěří, že máte vůz vypůjčený!
Zákon zbytečného trestu Jakýkoli trest psa pouze motivuje k tomu, aby vymyslel účinnou pomstu. Zákon nezbytné pomsty Psí pomsta je vždy o hodně horší, než nejhorší trest, který jste schopni v praxi aplikovat.
Pes a odolnost řetězů, kterými je přivázán k boudě Fixační zákon Chcete-li, aby pes zůstával po dobu vaší nepřítomnosti v boudě, musí být uvázán na řetěz. Stringovo pravidlo Řetěz musí být z tak pevného kovu, aby byl odolný vůči fyzické síle psa. Klausule doc. Spaceyho Kov, která by byl stoprocentně odolný vůči fyzické síle jakéhokoli psa, má k dispozici pouze NASA. První zákon kosmické technologie NASA nepořádá pravidelné výprodeje nadbytečných zásob. Druhý zákon kosmické technologie NASA nepůjčuje, ať prosíte sebevíc.
Člověk, který se usmívá, když mu jde všechno špatně, už myslel na koho shodí vinu.
Je velmi jednoduché něco zkomplikovat, zato bývá značně komplikované něco zjednodušit.
Postův bezpečnostní zákon V žádném případě nepište do odpovědi svoji pravou adresu Orlův dovětek Raději si zřiďte přechodné bydliště, nebudete obviněny, že jste lhali s uvedením falešného bydliště.
Statistika. Sedíš li jednou půlkou v ledu a druhou na rozpálených kamnech, je ti statisticky velmi příjemně.
Jestliže se tě tvůj podřízený zeptá na něco důležitého, zatvař se, jako bys ho považoval za pomatence. Až sklopí zrak, polož mu tutéž otázku jinými slovy.