Murphyho zákon: Pes a odolnost řetězů, kterými je...

Murphyho zákon: Pes a odolnost řetězů, kterými je...


Pes a odolnost řetězů, kterými je přivázán k boudě Fixační zákon Chcete-li, aby pes zůstával po dobu vaší nepřítomnosti v boudě, musí být uvázán na řetěz. Stringovo pravidlo Řetěz musí být z tak pevného kovu, aby byl odolný vůči fyzické síle psa. Klausule doc. Spaceyho Kov, která by byl stoprocentně odolný vůči fyzické síle jakéhokoli psa, má k dispozici pouze NASA. První zákon kosmické technologie NASA nepořádá pravidelné výprodeje nadbytečných zásob. Druhý zákon kosmické technologie NASA nepůjčuje, ať prosíte sebevíc.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Breedův zákon o štěněčím charakteru Vyberete-li si štěně podle vlastností, přisuzovaných určitému plemeni v atlasu psů či jiné kynologické knize, vaše štěně bude mít vlastnosti přesně opačné. Stockův doplněk Breedova zákona o štěněčím charakteru Ze třech psích vlastností, které vás nejvíce přivádějí k šílenství, bude mít vaše štěně čtyři a více.
Dopravní zácpa narůstá v přímé úměrnosti s dobou, po kterou dopravu řídí dopravák.
Voliči vždy chtějí menší daně a větší výdaje na veřejné záležitosti.
Člověk, který se usmívá, když mu jde všechno špatně, už myslel na koho shodí vinu.
Pokud vám pes sežere doklad, je to vždy originál, ke kterému neexistuje kopie.
Nezávisle na rychlosti jakou jdeš se překážka, situovaná mezi tebou a krásnou dívkou která přichází směrem k tobě, objeví v kterémkoliv bodě na přímce, kterou tvoříš ty a tebou pozorovaný objekt.
Jestliže neposlechneš osobu Y, podceníš ty maličké mráčky na obzoru a nevezmeš si s sebou deštník, pravděpodobnost, že se nevyhneš pořádné průtrži mračen bude tím vyšší, čím raději Y opakuje: \"Já jsem ti to říkal.\"
Dodržujete-li rychlost, policie hlídky nenasadí.
Každý přesně ustřižený drát je vždycky krátký.