Murphyho zákon: Pojistky zahrnují absolutně všechny...

Murphyho zákon: Pojistky zahrnují absolutně všechny...


Pojistky zahrnují absolutně všechny typy neštěstí, kromě těch, které se stanou tobě.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Existují dva druhy náplastí: ta, která nejde přilepit, a ta, která nejde odlepit.
Jillyin zákon účesů: Čím příšerněji vás ostříhají, tím pomaleji to odrůstá.
Každý úkol, který by se měl splnit, se měl splnit už včera.
Podnikové zákony platící v době krize: Obchodní oddělení je pro. Finanční oddělení je proti. Právní oddělení to musí přezkoumat. Osobní oddělení je znepokojeno. Plánovací oddělení je v šoku. Technické oddělení si žádá více prostoru. Tiskové oddělení neví.
Diktátorský zákon Pes není členem vaší rodiny. Pes je jejím neomezeným vůdcem. Zákon nadřazenosti ras Na všechny ostatní členy rodiny pohlíží pes jako na pouhé řadové členy smečky, sloužící k tomu, aby psovi zabezpečovali pohodlný a bezstarostný život.
Champolionův dešifrovací zákon Dříve než odpovíte na inzerát v novinách, musíte umět správně rozluštit některé termíny, které jsou v inzerátech běžně uváděny: - Prý pohledná = Za šera se za ní jednou ohlédl nějaký muž - Romantická = Zjihne při pohleu na vaší kreditní kartu - Životem zklamaná = Pro její nesnesitelnost ji opustilo už nejméně osm mužů - Ne vlastní vinou rozvedená = Má doma nejméně dva naprosto nevychované spratky - Rodiný typ = Vyžaduje, aby se po bytě chodilo v odporných papučích a při jedení bábovky neupadl ani drobek - Citlivá = Sleduje všechny stupidní jihoamerické telenovely a navíc při nich pláče - Něžná = Při sexu máte chuť ji položit před ústa zrcátko, abyste zjitili, zda vůbec dýchá - Temperamentní = Při sexu se dvakrát až třikrát pohne
Jestliže nemá cenu nějaký výzkum provádět, pak ani nemá cenu provádět jej dobře.
Vyřešení problému změní jeho podstatu.
Zákon totalitní Pes trpí fixní ideou, že pouze on přesně ví, co je pro vás dobré. Idleův zákon priorit Podle psa je pro vás dobré vše, z čeho mu plynou výhody.