Murphyho zákon: Postův bezpečnostní zákon V žádném...

Murphyho zákon: Postův bezpečnostní zákon V žádném...


Postův bezpečnostní zákon V žádném případě nepište do odpovědi svoji pravou adresu Orlův dovětek Raději si zřiďte přechodné bydliště, nebudete obviněny, že jste lhali s uvedením falešného bydliště.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.
Potenční zákon pro zvěrolékaře Setkáte-li se na nudistické pláži se psem, kterého jste někdy v minulosti kastroval, vyřeší to jednou provždy vaše starosti s plánovaným rodičovstvím.
Jestliže tě, když jsi na pláži, požádá tvoje přítelkyně, abys jí došel koupit jahodovou zmrzlinu, a ty si koupíš také jednu čokoládovou pro sebe a na cestě zpátky zakopneš a jedna ti upadne, neboj se, bude to ta čokoládová. A jakmile dáš přítelkyni její zmrzlinu, určitě ti řekne, že právě dostala chuť na čokoládovou.
Koeficient ABTV je číslo, kterým musíme vynásobit výsledek experimentu, ABy To Vyšlo.
Zákon obsedantního bludu Pes má neustále dojem, že vy se nechutně přejídáte, zatímco on hladoví.
Když musíte zaparkovat o 6 bloků dál, najdete vzápětí dvě uvolněná parkovací místa právě před vchodem do budovy.
Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.
Těm, kteří nejsou schopni se poučit z minulých schůzí, nezbývá nic jiného, než si je zopakovat.
Jestliže nestihneš zvednout zvonící telefon a posadíš se, abys vyčkal, zda to náhodou ten neznámý volající nezkusí znova, tak on svůj pokus nezopakuje nikdy.