Murphyho zákon: Pravděpodobnost, že chodec vstoupí na...

Murphyho zákon: Pravděpodobnost, že chodec vstoupí na...


Pravděpodobnost, že chodec vstoupí na přechod je přímo úměrná rychlosti kterou se k němu blížíte a nepřímo úměrná vzdálenosti, která vás od přechodu dělí.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Briskův zákon o skotačení Štěně, které si vás na první pohled získá svou hravostí a čilostí, bude po zbytek své existence ve vašem domě pouze tupě ležet na gauči a zoufalé házení gumovou kostí bude komentovat maximálně lehce ironickým pohledem.
Lynchův zákon: Když jde do tuhého, každý se vypaří.
Je-li výrobek označen nálepkou Novinka nebo Luxusní výrobek, nejedná se nikdy o novinku, tím méně o luxusní výrobek.
Dobře zaběhnutá formulace chatrné zásady je vždy působivější než první formulace znamenité zásady.
Vůz MHD je ošklivá krabice na několika kolech, která jede vždy po opačné straně silnice.
Zákon přírodního výběru Setká-li se pes se svým zvěrolékařem kdekoli mimo jeho ordinaci, jednoho z nich bude nutno po souboji utratit.
Štěně a drahé speciální krmení pro štěňata Zákon segregační Štěně bude jíst cokoli, kromě drahého speciálního krmení pro štěňata ve chvíli, kdy ho koupíte celý karton. Fuetternův zákon vzdoru V den, kdy celý karton s plechovkami speciálního a drahého krmení vyhodíte do popelnice, začne štěně odmítat potravu. Zákon pokusu a omylu Zkusmo zakoupíte jednu plechovku toho nejdražšího speciálního krmení pro štěňata. Štěně se přežere tak, že mu bude tři dny špatně. Zákon pomíjivosti jídelních preferencí Jeho náklonnost k této značce štěněčího žrádla končí ve chvíli, kdy plechovkami zaplníte lednici, spíž i sklep.
Důslede k: o svá data stejně přijdeš...
Chaos vytváří nové pracovní příležitosti.