Murphyho zákon: Při projednávání vlastních problémů...

Murphyho zákon: Při projednávání vlastních problémů...


Při projednávání vlastních problémů se pracovníci fakulty projevují jako nejzarytější konzervativci. Při projednávání problémů druhých se projevují jako ti nejextrémnější liberálové.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Vždy propadneš v té písemce, na kterou jsi se nejvíc připravoval.
Pes v ložnici Zákon rozměrnosti Čím většího psa máte, tím menší místo na spaní pro vás zůstane v ložnici. Zákon vytěsnění I malý pes dokáže ve vaší posteli zaujmout takovou polohu, aby pro vás nezbylo prakticky žádné místo. Zákon předběžného opatření Dříve, než si pořídíte psa, je dobré zakoupit si spartakiádní lehátko.
Nutnost je matkou podivných kooperací.
V nemocnici vás uzdraví,ale musíte to přežít.
Když vám bota dobře padne, určitě je ohyzdná.
Zákony štěněčího spánkového režimu 1 Lairův pelíškový zákon Pokud investujete nemalé peníze na zakoupení krásného psího pelíšku, štěně v něm nikdy nezamhouří oka. Čím dražší pelíšek pořídíte, tím odpornější a špinavější hadr si štěně vybere za podušku. Doplnění Lairova pelíškového zákona Nenašli-li jste nikdy v bytě štěněčí bobek, jistě ho najdete v krásném psím pelíšku. Druhé doplnění Lairova pelíškového zákona Štěně v krásném psím pelíšku nenajdete nikdy. Zákon inflační V momentě, kdy se rozhodnete pelíšek prodat, štěně jen znehodnotí do té míry, že si jej nikdo nevezme už ani zadarmo.
Zákon o proměnlivosti povah Řekne-li majitel o štěněti, že z něj vyroste velký, statný a odvážný pes, rozený hlídač, růst štěněte se zastaví po třech měsících a děsit jej bude i stín, vrhaný palmou v rohu místnosti.
Je li žena krásná,je buď zadaná, nebo není heterosexuální. Pokud je krásná, heterosexuální a není zadaná,pak ji určitě nikdy nepotkáte!!!
Senekův zákon: Chceš-li být milován, miluj! Novákův dovětek: Ať miluješ sebevíc, nikdy to není dost.