Murphyho zákon: Rozdělení věd: Nedá-li se věc...

Murphyho zákon: Rozdělení věd: Nedá-li se věc...


Rozdělení věd: Nedá-li se věc pochopit selským rozumem, jde o matematiku. Když to nedává žádný smysl, pak se jedná buď o ekonomii, nebo o psychologii. Jestliže to zapáchá, je to chemie. Nefunguje-li to, je to fyzika.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Nejkratší cesta mezi dvěma body je vždy uzavřena.
Důležité dopisy, které neobsahují žádné chyby, jich získají několik v době, kdy se nalézají na poště. Některé chyby vzniknou teprve tehdy, když čte dopis šéf.
Pravděpodobnost, že si zapomenete legitku a chytne vás revizor je nepřímo úměrná počtu zastávek a přímo úměrná počtu pohlavků od rodičů
Hundfleischův zákon o přetvářce Vyberete-li si z deseti štěňat to, které polehává v koutě košíku a tváří se přinejmenším tak moudře jako Lao\"c, přestane být klidné a vyrovnané přesně ve chvíli, kdy s ním překročíte práh vašeho bytu.
Voliči vždy chtějí menší daně a větší výdaje na veřejné záležitosti.
Definice ideálního muže: Ideální muž nepije, nekouří, nesází, nehádá se a neexistuje.
Nezávisle na rychlosti, jakou jdeš, překážka situovaná mezi tebou a krásnou dívkou, která přichází směrem k tobě, se objeví v kterémkoliv bodě na přímce, kterou tvoříš ty a tebou pozorovaný objekt.
Murphyho zákon nebyl objeven Murphym, nýbrž jiným člověkem téhož jména.
Zákony štěněčí výchovy 1 Eckelhaftův zákon o zbytečném zákazu Štěně ví, co znamená \"fuj\", ale tváří se, jako že neví. První důsledek aplikace zbytečného zákazu Příkazem \"fuj\" upozorníte štěně na věci, kterých by si jinak nevšimlo, čímž je prakticky odsoudíte k zániku. Druhý důsledek aplikace zbytečného zákazu Nepoužijete-li výraz \"fuj\", všimne si štěně jiných, neméně důležitých, potřebných a cenných věcí, čímž je prakticky odsoudí k zániku.