Murphyho zákon: Snugův eliminační zákon Dříve, než...

Murphyho zákon: Snugův eliminační zákon Dříve, než...


Snugův eliminační zákon Dříve, než započnete s hledáním ženy, která by vás měla doprovázet na cestě životem, uvědomte si, že vstupem ženy do vašeho života nezvratně končí vše,co si představujete pod pojmem ,,spokojený život\". Dodatek dr. Feelgooda Než spokojený život je mnohdy lepší spokojená smrt.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Veličina,kterou je nutno násobit či dělit výsledek jež jste dostali,abyste dostali odpověď,kterou jste měli dostat.
Zákony o verbálních i neverbálních projevech psa ponechaného o samotě na volném prostranství 1 Gartenova poučka Pokud se domníváte, že současným vlastnictvím zahrady a psa se z vás automaticky stává bezproblémový chovatel, jste na omylu. Fortův akční zákon Rozhodnete-li se, že pes bude po dobu vaší nepřítomnosti výhradně na zahradě, musíte opevnit všechny přístupové cesty do domu. Doplněk Fortova akčního zákona Nezapomínejte na okna - i malý pes umí vyskočit hodně vysoko. Fortova okenní zásada V krajním případě dovede pes proskočit sklem. Doporučuji proto opatřit okna okenicemi z kovu. Konstatování paní Fortové Do dřevěných okenic dokáže pes kousat i ve výskoku.
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
Když se vám podaří vyplnit daňové přiznání na poprvé, určitě vás čeká nějaká vážnější nepříjemnost.
Zákon plného batohu Věc kterou nutně potřebujete je vždy až na dně batohu, pokud jste si ji nenechali doma. Anebo jste si mysleli, že je úplně nahoře, ale zjistíte, že je úplně dole takže ji vyhrabete, ale pak zase zjistíte, že se k tomu bude lépe hodit jiná věc, kterou jste tím vyhrabáváním předchozí věci zahrabali úplně dolů.
Přístroje, které se rozbily, začnou fungovat bezvadně ve chvíli, kdy se objeví opravář, aby je spravil.
Pestův zákon sebezáchovy Pes si nevezme od cizího člověka pouze takové jídlo, které je otrávené. Dragův dodatek k Pestovu zákonu Požije-li pes otrávené jídlo, činí tak pouze proto, aby vás vytrhl ze stereotypu a dopřál vám trochu toho dobrodružství. Dragův zákon účinného rozrušení Pes považuje za nejúčinnější vytržení ze stereotypu bušení na okna veterináře v půl čtvrté ráno.
Čím větší dotace, tím později badatelé k tomuto omylu dospějí.
Jestliže fakta neodpovídají teorii, je nutno je zavrhnout.