Murphyho zákon: Tělo člověka ponořené do horké vany...

Murphyho zákon: Tělo člověka ponořené do horké vany...


Tělo člověka ponořené do horké vany způsobí vyzvánění telefonu.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Nejlepší daňová řešení se vyznačují tím, že možná projdou u berního úřadu.
Bandážní zákon Utrpí-li pes zranění, které musí být ovázáno, vydrží obvaz na psovi pouze po dobu přesunu z ordinace domů. Loopův zákon marnosti Pokusíte-li se psa ovázat sami, zůstane pouze u pokusu. Zákon recyklace Obvaz, určený na ovázání psího zranění, využijete na ovázání zranění vlastních.
Zlaté pravidlo věd a umění: Kdo má zlato, určuje pravidla.
Na základních školách funkci učitelů zastávají téměř výhradně ženy, ženy mají k hysterii mnohem blíže než muži, takže je dokáže rozzuřit každá blbost.
Umyjete-li si auto, abyste tak přivolali déšť, není to nic platné, stejně nezaprší.
Kdyby na obrovském parkovišti zůstala pouze dvě auta, určite jedno z nich bude blokovat druhé.
Nejhorší je dostat průjem v zácpě.
Když něco vytrvale rozebíráte a zase skládáte dohromady, a to dostatecne dlouho, obdržíte dva exempláre téhož.
Sparkovo desatero pro vedoucí pracovníky: 1. Dbej na to, abys vždy vypadal důležitě. 2. Snaž se co nejvíce ukazovat ve společnosti důležitých lidí. 3. Z tvé řeči nechť čiší autorita. Ale vyjadřuj se výlučně k evidentním a prokázaným faktům. 4. Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co ti jde. A v ten okamžik změň téma. 5. Diskuse jiných sleduj s napjatou pozorností! Chyť se nějaké bezvýznamné maličkosti, a tím utni veškerou další debatu. 6. Jestliže se tě tvůj podřízený zeptá na něco důležitého, zatvař se jako bys ho považoval za pomatence. Až sklopí zrak, polož mu tutéž otázku jinými slovy. 7. Vybírej si snažší úkoly, ale vyhýbej se pozornosti lidí a světlům reflektorů. 8. Když opustíš svou kancelář, přidej do kroku, aby tě nemohli oslovit ani podřízení, ani nadřízení. 9. Ve své kanceláři se vždy zamykej. Tím zastrašíš návštěvníky a vyvoláš zdání, jako bys měl nepřetržitě důležitá jednání. 10. Pokyny uděluj toliko ústně. Nedávej písemně nic, co by mohlo být založeno do desek určených k tvému odrovnání.