Murphyho zákon: Tělo ponořené do vany způsobí, že začne…

Murphyho zákon: Tělo ponořené do vany způsobí, že začne…


Tělo ponořené do vany způsobí, že začne zvonit telefon.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Jacobův zákon: Chybovat je lidské - a svalit chybu na druhého ještě lidštější.
Protijedoucí auto potkáš vždy v nepřehledné zatáčce.
Rozdělení věd: Nedá-li se věc pochopit selským rozumem, jde o matematiku. Když to nedává žádný smysl, pak se jedná buď o ekonomii, nebo o psychologii. Jestliže to zapáchá, je to chemie. Nefunguje-li to, je to fyzika.
Zákon totálního zamezení Zabránit psovi v tom, aby s dychtivým pohledem v očích usedl k vašim nohám během snídaně, oběda, večeře či svačiny je možné jen tehdy, dáte-li mu před tím přičichnout k éteru, omráčíte-li ho baseballovou pálkou nebo odvezete-li jej na odlehlé místo v lese, kde ho pomocí nejsilnějšího řetězu zafixujete u mohutného stromu.
Pravděpodobnost, že si zapomenete legitku a chytne vás revizor je nepřímo úměrná počtu zastávek a přímo úměrná počtu pohlavků od rodičů.
Lynchův zákon: Když jde do tuhého, každý se vypaří.
Pampeliška od milence znamená víc než orchidej od manžela.
Když tě lékař posle ležet do nemocnice na vyšetření je docela velká pravděpodobnost že odjede na dovolenou a ty tam budeš ležet místo 3 dnů 3 týdny.
Zákony štěněčích her 4 Zákon míčových her Štěně miluje hru s míčkem. První míček, který mu hodíte, rozbije okno nebo křišťálový lustr. Tossův empirický poznatek o zákonu míčových her Eliminujete-li z dosahu štěněte jakýkoli kulatý předmět, vytvoří si jej štěně z čehokoli, co je zrovna po ruce (tlapce), ať už je původní tvar zvoleného objektu jakýkoli. Na tvrdosti původního předmětu přitom nezáleží. První dodatek paní Tossové Pokud bojkotujete jeho snahu a míček mu neházíte, hodí mu jej první návštěva , která překročí práh vašeho bytu. Druhý dodatek paní Tossové První, nejvýše druhý míček, který návštěva štěněti hodí, rozbije prosklenou vitrínu a všechno rozbitelné uvnitř. Kalamitní zákon míčových her V krajním případě je štěně schopno házet si míček samo. Pravidlo akademika Warda Katastrofy, způsobené tím, že si štěně hází i ten nejměkčí míček samo, jsou nesrovnatelně větší než ty, kterých byste mohli dosáhnout, kdybyste bez přestávky házeli golfovým míčkem v uzavřené místnosti tři až čtyři roky.