Murphyho zákon: Transvestitní zákon: Hovoříte-li na...

Murphyho zákon: Transvestitní zákon: Hovoříte-li na...


Transvestitní zákon: Hovoříte-li na Internetu s příjemným děvčetem, je to chlap.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.
Jacobův zákon: Chybovat je lidské - a svalit chybu na druhého ještě lidštější.
Zákon přírodního výběru Setká-li se pes se svým zvěrolékařem kdekoli mimo jeho ordinaci, jednoho z nich bude nutno po souboji utratit.
Žena, která nenávidí svého tchána, zaručeně porodí jeho čtyřkilovou kopii.
Dělníkovo dilema: Bez ohledu na to, kolik uděláš, není to nikdy dost. To, co neuděláš, je vždy důležitější než to, co jsi udělal.
Zákon naprosté pravděpodobnosti Setká-li se pes s neznámým zvěrolékařem, pokouše ho.
Co se může pokazit, to se taky pokazí. Důsledky: 1. Nic není tak jednoduché, jak se to na první pohled zdá. 2. Všechno stojí více času, než jsi předpokládal. 3. Může-li se něco pokazit ze čtyř různých příčin a podaří-li se ti nakrásně všechny čtyři odstranit, vzápětí se objeví pátá. 4. Když se do něčeho dáš, najde se něco, co musíš udělat ještě dřív. 5. Příroda nadržuje skrytým vadám. 6. Matka příroda je Děvka.
Zákony štěněčích her 5 Zákon neslučitelnosti představ Máte-li malé děti, bude si s nimi štěně hrát způsobem, který se vám nebude líbit. Pravidlo předstírání Chtějí-li si vaše děti hrát se štěnětem způsobem, který se mu nebude líbit, začne se štěně tvářit jako mrtvé. Rada matky Whelpové Pokud dětská hra překročí mez štěněčí trpělivosti, měly by se začít jako mrtvé tvářit děti. Poučka pátera Meeka Štěněčí trpělivost se rozhodně nedá srovnat s trpělivostí jeptišky řádu bosých karmelitánek.
Edelsteinova rada: Nedělej si starosti s tím, co si o tobě myslí druzí. Ti mají plnou hlavu toho, co si o nich asi myslíš ty.