Murphyho zákon: Uvnitř každého velkého problému je…

Murphyho zákon: Uvnitř každého velkého problému je…


Uvnitř každého velkého problému je malý,který usiluje,aby se dostal ven.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Je li žena krásná, je buď zadaná nebo není heterosexuální. Pokud je krásná, heterosexuální a není zadaná, pak ji určitě nikdy nepotkáte!
První na semaforu je vždy to nejpomalejší auto.
Co se může pokazit, to se také skutečně pokazí, ale opravu vždy musí zařídit žena.
Patchův zákon přirozeného výběru Skutečné ženy ve vašem okolí jsou dávno již zadané. Loajální zákon Hezké zadané ženy ve vašem okolí jsou svým partnerům věrné. Filantrovo pravidlo Nehezké ženy by byly rády nevěrné, ale vy přece nejste žádná charita.
V každé organizaci se najde někdo, kdo ví, o co běží. Je třeba ho neprodleně propustit.
Bezpečnostní předpis pro zvěrolékaře Vycházíte-li mimo ordinaci, je bezpodmínečně nutné být ozbrojen.
Nejvhodnější doba na procházku dle vašeho psa Walkerův nátlakový zákon Pes chce chodit na procházku zásadně tehdy, kdy se to naprosto nehodí vám. Zákon změny denního režimu Nejvhodnější dobou pro venčení psa je pro něj druhá až pátá hodina ranní, pokud v tu dobu spíte. Zákon nočního bdění Jste-li přes noc vzhůru, je pro psa nejvhodnější dobou pro venčení hodina, připadající na chvíli, kdy upadáte do hlubokého spánku. Úzus prof. Cresta Hluboký spánek je pro vaše zdraví a duševní pohodu zcela nezbytný. Telekomunikační pravidlo Během vaši bdělosti bude pes vyžadovat vycházku pouze tehdy, kdy čekáte na důležitý telefon. Zákon mobility Mobilní telefon nic neřeší. Pes touží jít na vycházku tam, kde nemá žádný mobilní telefon signál. Bellův komentář k zákonu mobility Pes bezpečně pozná, kde nemá žádný mobilní telefon signál. Zákon přežití Nečekáte-li žádný důležitý telefon, bude pes vyžadovat vycházku ve chvíli, kdy zasednete k důležité práci, na jejíž dokončení máte velmi, velmi málo času a na jejímž úspěšném splnění závisí vaše kariéra, případně život některého z členů vaší rodiny.
Ten, s kým máš v danou chvíli a na daném místě nejmenší chuť mluvit, se zákonitě ozve první.