Murphyho zákon: Zákon maximálního ústupku Aby se pes…

Murphyho zákon: Zákon maximálního ústupku Aby se pes…


Zákon maximálního ústupku Aby se pes mohl vyhnout návštěvě u zvěrolékaře, je dokonce ochoten krátkodobě snížit objem své stravy až o jednu třetinu.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Zákon plného batohu Věc kterou nutně potřebujete je vždy až na dně batohu, pokud jste si ji nenechali doma. Anebo jste si mysleli, že je úplně nahoře, ale zjistíte, že je úplně dole takže ji vyhrabete, ale pak zase zjistíte, že se k tomu bude lépe hodit jiná věc, kterou jste tím vyhrabáváním předchozí věci zahrabali úplně dolů.
Nikdy se nepouštěj do ničeho, u čeho tě nebude vidět.
Artisanův zákon Chcete-li v rodině o něčem rozhodovat, musíte se spokojit s rozhodováním, zda vymalujete kuchyni před nebo až po nalakování okenních rámů. Damageův zákon Stejně ji vymalujete špatně.
Ti, co bydlí nejblíže, přijíždějí nejpozději.
Lékem nazýváme každou látku, která má po naočkování kryse za následek vědeckou publikaci.
Zákony štěněčích her 4 Zákon míčových her Štěně miluje hru s míčkem. První míček, který mu hodíte, rozbije okno nebo křišťálový lustr. Tossův empirický poznatek o zákonu míčových her Eliminujete-li z dosahu štěněte jakýkoli kulatý předmět, vytvoří si jej štěně z čehokoli, co je zrovna po ruce (tlapce), ať už je původní tvar zvoleného objektu jakýkoli. Na tvrdosti původního předmětu přitom nezáleží. První dodatek paní Tossové Pokud bojkotujete jeho snahu a míček mu neházíte, hodí mu jej první návštěva , která překročí práh vašeho bytu. Druhý dodatek paní Tossové První, nejvýše druhý míček, který návštěva štěněti hodí, rozbije prosklenou vitrínu a všechno rozbitelné uvnitř. Kalamitní zákon míčových her V krajním případě je štěně schopno házet si míček samo. Pravidlo akademika Warda Katastrofy, způsobené tím, že si štěně hází i ten nejměkčí míček samo, jsou nesrovnatelně větší než ty, kterých byste mohli dosáhnout, kdybyste bez přestávky házeli golfovým míčkem v uzavřené místnosti tři až čtyři roky.
Firemní PC jsou vždy mnohem dražší, protože se kupují ve velkém, u velkých značkových a drahých firem.
Pollenův zákon Žena, kterou pozvete na romantickou procházku do rozkvetlého sadu, bude alergička.
Bezpečnostní předpis pro zvěrolékaře Vycházíte-li mimo ordinaci, je bezpodmínečně nutné být ozbrojen.