Murphyho zákon: Zákon ověření faktu Hodláte-li svého…

Murphyho zákon: Zákon ověření faktu Hodláte-li svého…


Zákon ověření faktu Hodláte-li svého psa podrobit kastraci, informujte se předem na rodinné poměry zvěrolékaře. Zákon nejmenšího zla Nejvhodnější zvěrolékař pro provedení psí kastrace je sirotek bez blízkých příbuzných.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Dopisní zákon: Chcete-li, aby vás ještě něco nového napadlo, vložte dopis do obálky a zalepte ji.
Je li žena krásná,je buď zadaná, nebo není heterosexuální. Pokud je krásná, heterosexuální a není zadaná,pak ji určitě nikdy nepotkáte!!!
Chceš-li vypnout počítač jedna z možností je zmáčknout tlačítko "START".
První seznamovací pravidlo Chete-li se seznámit se ženou, není ve vašem okolí nikdo, kdo by se dal tímto slovem označit.
Jestliže nestihneš zvednout zvonící telefon a posadíš se, abys vyčkal, zda to náhodou ten neznámý volající nezkusí znova, tak on svůj pokus nezopakuje nikdy.
Rozdělení věd: Nedá-li se věc pochopit selským rozumem, jde o matematiku. Když to nedává žádný smysl, pak se jedná buď o ekonomii, nebo o psychologii. Jestliže to zapáchá, je to chemie. Nefunguje-li to, je to fyzika.
Jestliže chceš objet jedinou překážku na silnici, potkáš v tomtéž místě jediný protijedoucí náklaďák.
Neužitečná smlouva je ta, kterou schováváme mnoho let a potom ji vyhodíme několik dnů před tím než ji potřebujeme.
Zákon správné volby Hledáte-li vhodné a výstižné jméno pro svého psa, zapomeňte na všechny ty mazlivé nesmysly jako Míša, Pajda nebo Kulíšek. Každý pes by se rozhodně měl jmenovat Stalin, Polpot nebo Pinochet.