Murphyho zákon: Zákon přírodního výběru Setká-li se...

Murphyho zákon: Zákon přírodního výběru Setká-li se...


Zákon přírodního výběru Setká-li se pes se svým zvěrolékařem kdekoli mimo jeho ordinaci, jednoho z nich bude nutno po souboji utratit.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Zákon tří dnů Jakmile hledáte věc, kterou nutně potřebujete, najdete jen věci, které jste nutně potřebovali včera. Ale nebojte, co potřebujete dnes, najdete zítra.
Zákon doc. Soldata Zapomeňte na stočené noviny. Skutečně výchovně působí na psa pouze pohled do hlavně minometu.
Jestli se ti na tahák nevejde všechna probraná látka, to, co si vynechal, protože "to" v písemce určitě nebude", bude otázka za největší počet bodů.
Vykonání n + 1 prkotin vyžaduje přesně tolik času, jako vykonání n prkotin.
Hundfleischův zákon o přetvářce Vyberete-li si z deseti štěňat to, které polehává v koutě košíku a tváří se přinejmenším tak moudře jako Lao\"c, přestane být klidné a vyrovnané přesně ve chvíli, kdy s ním překročíte práh vašeho bytu.
Pravděpodobnost, že si zapomenete legitku a chytne vás revizor je nepřímo úměrná počtu zastávek a přímo úměrná počtu pohlavků od rodičů
Když se vám něco líbí, určitě nemají vaši velikost.
Není důležité kdo a jak volí, ale kdo počítá hlasy.
Zákon ověření faktu Hodláte-li svého psa podrobit kastraci, informujte se předem na rodinné poměry zvěrolékaře. Zákon nejmenšího zla Nejvhodnější zvěrolékař pro provedení psí kastrace je sirotek bez blízkých příbuzných.