Murphyho zákon: Zákon životní cesty: Hrne-li se všechno…

Murphyho zákon: Zákon životní cesty: Hrne-li se všechno…


Zákon životní cesty: Hrne-li se všechno proti vám, jedete ve špatném jízdním pruhu.

Další povedené Murphyho zákony

Další povedené Murphyho zákony

Arturovy zákony lásky: 1. Když se někomu líbíte, je to proto, že mu připomínáte někoho jiného. 2. Když už se konečně odhodláte poslat milostný dopis, zdrží se natolik, že ze sebe dřív uděláte šaška osobně. 3. U jiných lidí vám romantická gesta připadají neotřelá a vzrušující. Pokusíte-li se o ně sami připadáte si jako neohrabaní pitomci.
Pes v ložnici Zákon rozměrnosti Čím většího psa máte, tím menší místo na spaní pro vás zůstane v ložnici. Zákon vytěsnění I malý pes dokáže ve vaší posteli zaujmout takovou polohu, aby pro vás nezbylo prakticky žádné místo. Zákon předběžného opatření Dříve, než si pořídíte psa, je dobré zakoupit si spartakiádní lehátko.
Zákon elasticity Žaludek psa je schopen zvětšit se až do té míry, že jeho objem několikanásobně převýší objem celého psa.
Důležitější než fakta je to, jak je pojmenuješ.
Když ti zbývá pouze jeden hřebík, ohne se.
Jakmile se zbavíme jedné chyby, objeví se další.
Zákon totálního zamezení Zabránit psovi v tom, aby s dychtivým pohledem v očích usedl k vašim nohám během snídaně, oběda, večeře či svačiny je možné jen tehdy, dáte-li mu před tím přičichnout k éteru, omráčíte-li ho baseballovou pálkou nebo odvezete-li jej na odlehlé místo v lese, kde ho pomocí nejsilnějšího řetězu zafixujete u mohutného stromu.
Žádný pracovní úkol není tak jednoduchý, aby se na něm nedalo něco zkazit.
Vše, co bylo složeno, se dříve či později rozpadne.