Vtip: Proč tomu antiviru tak dlouho…

Vtip: Proč tomu antiviru tak dlouho…


Proč tomu antiviru tak dlouho trvá prověřit ten stažený film?

Je to inteligentní antivirus. Ten film nejen prověřuje, ale i prohlíží.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

"Pane profesore," ptá se student antropologie, "Jak si vysvětlujete, že třicetiletý muž obvykle vypadá mladší než třicetiletá žena?"
"To bude asi tím, že třicetileté ženě je vždycky nejméně čtyřicet."

Na zábavě hraje kapela složená z hluchých a slepých.
Slepý se ptá hluchého: "Tacují už lidí?"
Hluchý na to: "Ne, proč se ptáš, copak my už hrajem?"

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí:
"Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák."
Druhý se přidává:
"To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna."
Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny.
Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne:
"No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Co mají společného muž a spermie?

Oba mají šanci jedna k milionu, že se stanou lidskou bytostí.

Víte proč je sperma ze spermobanky tak drahý???? Protože se jedná o ruční práci.

Pepíček je na kolotočích a smutně se dívá na dráhu jezdících autíček. Tatínek přijde a ptá se Pepíčka: "Pepíčku, proč nejdeš taky na autíčka?"

Pepíček odpoví: "Protoře jsem před půl hodinou snědl rumovou pralinku."

Co mají muži a ženy společného?

Nedůvěru k mužům.