Vtip: Nejmodernější letadlo

Vtip: Nejmodernější letadlo


Bill Gates se vydal se skupinou programátorů na služební cestu. Když nastoupili do letadla, příjemný hlas letušky v palubním rozhlase oznámil: "Nacházíte se v nejmodernějším letadle naší společnosti. Všechny letové systémy jsou ovládané nejnovějším operačním systémem Windows XP…"

Nato se programátoři začali po jednom vytrácet, až zůstal Gates úplně sám. Přistoupila k němu letuška: "Vy se nebojíte?"

"Ne," pronesl statečný šéf Microsoftu. "To letadlo stejně nevzlétne!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Přijde Pepíček ze školy a říká: "Mami, tati, zítra píšeme pět závěrečných prověrek do druhého pololetí."

"Dobře se uč, Pepíčku," říká maminka, "ať nedostaneš dvojku."

Pepíček jde druhý den do školy a maminka se ho ptá: "Pepíčku, tak jak dopadla ta prověrka? Doufám, že nebyla nějaká dvojka..."

A Pepíček říká: "Buď v klidu, mami, všechno byly pětky."

Kohn se ptá Roubíčka: "Tak jak to jde?"
Roubíček: "Nic moc, chlastám staré víno, jím plesnívý sýr a auto mám bez střechy!"

Na pláži: "Jak jsi dokázal udělat takový krásný hrad z písku?"

"Smísil jsem ho s vodou."

"Pane doktore," stěžuje si mladá žena, "manžel si myslí, že je chladnička."

"Chová se k vám v noci tak chladně?"

"To ne," připouští kráska, "ale spí s otevřenými ústy… a to malé světýlko mě ruší."

Pepíček kroutí hlavou po první hodině sexuální výchovy:
"To jsou věci! To by mě ani ve snu nenapadlo, že děvčata hrají u sexu tak důležitou roli!"

OTÁZKA:
Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 4.2 a Pivo 12.0 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?
ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl a ukončoval ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0,ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé. Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4.

Mladá dynamická společnost hledá hackera na plný pracovní úvazek. Svůj strukturovaný životopis prosím zanechte na našem počítači STANICE1 v adresáři C:\Windows\System\Dokumenty...