Vtip: Bůh si pozve do nebe zástupce…

Vtip: Bůh si pozve do nebe zástupce…


Bůh si pozve do nebe zástupce tří největších společností – ruského prezidenta, amerického prezidenta a Billa Gatese. A povídá jim, že už se na to na zemi nemůže dívat, tak že příští týden zničí svět, ať to oznámí svým lidem.

Po návratu ruský prezident vystoupí v televizi: "Mám pro vás, lidé, dvě špatné zprávy. Za prvé – Bůh existuje, přestože jsme celou dobu tvrdili, že ne. A ta druhá je, že hodlá příští týden zničit svět."

Americký prezident oznamuje svým lidem: "Lidé, mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh existuje a bylo dobré v něj věřit. Ta špatná však je, že příští týden hodlá zničit svět."

A Bill Gates přijde ke svým poskokům a povídá jim: "Mám pro vás dvě skvělé noviny. Tak zaprvé – Bůh si pozval zástupce tří nejvýznamnějších společností světa… a já byl mezi nimi. A ta druhá je, že příští týden se přestane distribuovat Linux…"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Ideální tchýně má mít pouze dva zuby. První na to, aby mohla zeťákovi otevírat pivo a druhej, aby ji bolel!

Být ženou je těžké:Musíte myslet jako muž,chovat se jako dáma,vypadat jako děvčátkoa dřít jako kůn.

Manželé Goldbergovi si vyjeli na zimní dovolenou do Švýcarska. Hned první den Goldberg své ženě oznámí, že vyráží na vysokohorskou túru.

"Nic se neboj, Sára. Nejpozději v šest jsem zpátky."

Sára však celý den nervózně přechází sem a tam a když odbije sedmá, zalarmuje horskou službu, Červený kříž a vojáky. Po hodině vyráží speciální záchranářský tým Goldberga hledat. Záchranáři vystoupí na nejbližší svahy a volají: "Pane Goldberg, pane Goldberg, tady Červený kříž. Kdepak jste?"

Ale nikdo se neozývá. Sestoupí do údolí a znovu volají: "Pane Goldberg, pane Goldberg, tady Červený kříž. Kdepak jste?"

Zase žádná odpověď. Vystoupají tedy až na kraj ledovcového pásma a znovu volají: "Pane Goldberg, pane Goldberg, tady Červený kříž. Kdepak jste? Tady Červený kříž."

Tu se zpod ledového příkrovu ozve slabě: "Já už přispěl."

Babička měla dva stejné kocourky. Aby je od sebe rozeznala, tak jednoho pojmenovala Mourek a druhého utopila v rybníce.

Co je vrcholem ostražitosti?

Podepisovat si svůj vlastní podpis.

Jedna nejmenovaná mrazírenská firma vyhlásila soutěž o nejlepší reklamní slogan na nanuk Ledňáček. Objevila se spousta nápadů, třeba: "Jezte Ledňáčky, jsou zdravé!" "Ledňáček - nejlepší nanuk mezi nanuky!" Vítězství si však odnesl slogan:
"Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou, když tančit, tak rumbu, když lízat, tak Ledňáčka!"

"Prodejte mi toho psa. Dám vám za něj tři sta korun."
"Nemohu. Ten pes patří mé ženě a kdybych jí ho prodal, oči by si vyplakala. Ale víte co? Přidejte mi ještě stovku a ať si žena popláče."