Nespokojený Švýcar


Bůh stvoří zemi, na ní různé národy a mezi nimi i Švýcary. Přijde Bůh do Švýcarska a ptá se Švýcara: "Líbí se ti země, kterou jsem ti stvořil?"

A Švýcar se svým stále zachmuřeným ksichtem říká: "Nééé!"

Tak se ho Bůh ptá, co by ještě chtěl. Švýcar řekne: "Chtěl bych vysoké a stále zasněžené hory."

A Bůh mu stvoří Alpy. Pak se ptá: "Teď už se ti tady líbí?"

A Švýcar opět nevrle odpovídá: "Nééé!"

Tak se ho Bůh ptá: "A co bys ještě chtěl?"

Švýcar říká: "Já bych jestě chtěl, aby mezi horama byla nádherná jezera."

Tak Bůh stvoří v Alpách nádherná jezera s křišťálovou vodou a ptá se: "Tak, teď už se ti tady líbí?"

A Švýcar opět dí: "Nééé!"

Bůh se ptá: "Tak co bys ještě chtěl?"

A Švýcar říká, že by chtěl krásné zelené louky plné krav.

Tak Bůh stvoří krásné zelené louky a na nich se pasou spousty nádherných krav a zeptá se Švýcara: "Už ti to konečně stačí?"

Švýcar odpoví: "No jóó!"

Tak si Bůh, celý vyčerpaný tím tvořením, sedne na louku a říká Švýcarovi: "Jsem nějak unaven, nadoj mi sklenici mléka!"

Tak mu Švýcar nadojí sklenici mléka, Bůh se napije, osvěží se a odchází. Švýcar se za ním rozběhne a křičí: "Moment, počkat!"

Bůh se otočí a zeptá se Švýcara: "Tak co bys ještě chtěl?"

A Švýcar odpoví: "No přeci frank za to mléko!"


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

🤘 Další povedené vtipy

🤘 Další povedené vtipy

"Dneska bude čočková polévka," nadhodil o přestávce Pepíček.

"Proč myslíš?"

"Viděl jsem paní kuchařku, jak jí do hrnce spadla čočka."


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

Přijde mužský do hospody a objedná si pivo a rum, vypije to a povídá si pro sebe: "Některé věci se prostě vysvětlit nedají." A dá si další pivo a rum, kopne to do sebe a opakuje: "Některé věci se prostě vysvětlit nedají."
Když se to opakuje počtvrté, tak se ho kamarádi zeptají, co je, co se mu stalo. A on na to:
"Já vám to, kamarádi, teda řeknu. Dnes mne poslala stará, abych podojil ve chlívě naši krávu. Vzal jsem si stoličku a dojáček a sedl si krávě k noze. Sáhnu jí na vemeno a ta mrcha mne kopla pravou nohou. Kouknul jsem se a ležel tam kus řetězu, takže jsem jí tu nohu přivázal napravo ke stání. Sednu si a chci začít znovu dojit. Ta mrcha mne kopla levou nohou. Tak jsem jí tu levou nohu přivázal zase kusem řetězu na levý straně. Sednu si a chci začít znovu dojit. No a ta mrcha mi omlela ksicht ocasem. Kouknu nahoru a ve stopě byla skoba. Tak sem si stoupl na stoličku a chtěl jsem jí ten ocas zaháknout do tý skoby. Ala ocas byl krátkej. Tak jsem si vytáhl pásek z kalhot a přivázal ten ocas páskem. No a zrovna když jsem chtěl slézt ze stoličky a začít dojit, tak mně spadly kalhoty a do chlíva přišla moje stará. Některé věci se prostě vysvětlit nedají."


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

Na policii přiběhne žena a rozrušeně říká:"Před chvilkou mě tamhle v parku znásilnilo deset chlapů.""Nebojte se," přeruší ji policista,"my je všechny dostaneme.""Ale já nechci všechny," odpoví žena, "potřebuji jen, abyste mi našli ty, kteří byli v pořadí třetí, čtvrtý a sedmý."


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

Chlubí se Petr kamarádovi: "Měl jsem tak bezvadně pojištěného svého trabanta, že když jsem ho v zatáčce v šedesáti nezvládl a rozbil ho na maděru, tak mi pojišťovna vyplatila tolik peněz, že jsem si za ně hned koupil nadupaného sporťáka, chceš svézt?"


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

Kdyby člověk věděl, co dělá, byla by to asi nuda. Z čehož vyplývá: I když je to nuda, neznamená to ještě, že člověk ví, co dělá.


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

Víte co je nejhezčí na dětech? Ta výroba.


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.

Přijde blondýna do Emailoveho centra a chce poslat matce zprávu. Zaměstnanec toho centra ji sdělí, že to stojí 3.000 Kč a ona na to, že tolik peněz s sebou nemá, ale že je ochotná udělat vše, jen aby mohla matce poslat zprávu. Muž zvedne obočí a řekne VŠECHNO? Ona na to ano, ano. No, tak pojďte se mnou, řiká jí a jde směrem k další kanceláři. Blondýna jde vzorně za ním. Pojďte dál, říká jí a zavirá při tom dveře. Pak nařídí, aby si klekla..., ona to vzorně udělá. otevřela jeho poklopec a vyndala ho, to taky udělala, chytne jeho penis do obou rukou a čeká. Muž zavírá oči a říká jí, no, prosím, pokračujte - ona přibližuje pomalu ústa k jeho penisu a říká tiše… Ahoj mami, slyšíš mě?


E-mail příjemce, kterému chceš postal tento vtip.
Podepiš se.