Vtip: Počítačová doprava

Vtip: Počítačová doprava


Chlápek ukazuje reportérům svůj vynález: "Zadám do počítače, kam chci jet…"

Načež naklepe do notebooku: "Chci jet do Prahy."

"… a za chvíli jsem tam!" vítězoslavně na ně mává z odjíždějícího vlaku.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Žena se vrátí domů z nákupů a načapá manžela v posteli s hezkou slečnou. Chystá se naštvaně vyletět z domu, ale manžel na ni zavolá:
"Počkej miláčku, já ti to vysvětlím. Jel jsem domů a u kraje silnice stála tahle chudinka, na první pohled k smrti unavená. Tak jsem jí nabídl, že ji svezu. Říkala, že má hlad, a tak jsem ji vzal domů a nabídl ji zbytek večeře, co jsi včera nedojedla. Boty měla úplně rozedrané, tak jsem jí dal ty, co už nenosíš, protože vyšly z módy. Byla jí zima, tak jsem jí daroval tvůj nový svetr, který nenosíš, protože se ti barvou k ničemu nehodí. Kalhoty měla nadranc, tak jsem jí věnoval tvoje, co se do nich už nedostaneš. Už byla na odchodu, ale pak se zeptala, jestli nemám ještě něco, co ty už nepoužíváš…"

Leží moucha na stole a třepe nožičkama. Letí kolem ní druhá a ptá se: "Aerobik?"

"Ne, biolit!"

Proč vegetariánky při orgasmu nekřičí?
.
.
Protože nechtějí přiznat, že jim kus masa udělal dobře.

- je pravda, že se budou zvyšovat mzdy? - ano, ale podle abecedního pořádku: (A) armáda, (B) bezpečnost, (C) cenzoři, (D) dost. - je pravda, že nový model škodovky bude bez volantu a brzd? - ano. Řízení obstará strana, a brzdit bude SSSR. - četli jsme, že jistý farmář z Texasu měl tak velké pastviny, že je nedokázal za celý den automobilem objet. Je něco podobného možné i u nás? - ano; s kterýmkoli z našich automobilů. - jak se řekne "přestavba" japonsky? - šibetijakeši.

Američan je na dovolené ve Francii a cokoli, co mu jeho místní průvodce ukáže, okomentuje slovy: "To u nás by to bylo stokrát větší!"
Takhle hodnotí úplně všechno: města, mosty, sochy...
Pak dojdou k mrňavému domečku a Američan zase povídá: "To u nás by to bylo stokrát větší!"
A průvodce mu na to povídá: LJo, to se ani nedivím, tohle je totiž blázinec."

"Čtvrté místo je víc, než jsem si v dnešním závodě mohl přát," raduje se největší favorit mezi veslaři. "Cestou jsem zlomil obě vesla a nebýt dělníků, co zrovna pracovali na břehu a půjčili mi dvě lopaty, vůbec jsem závod nedokončil…"

Jedou dva policajti na kole, jeden zastaví a začne vypouštět kolo :
"Co děláš ?"
"Ale, měl jsem moc vysoko sedlo."