Vtip: Anketa o spoření

Vtip: Anketa o spoření


Dělala se jednou anketa, jestli už dotázaní uzavřeli smlouvu o stavebním spoření, a pokud ano, kde nebo od koho se o dané spořitelně dozvěděli.

"Já mám smlouvu u Modrý pyramidy," odvětil jeden postarší pán. "A kde jsem se o Modré pyramidě dozvěděl? Na cestách, od jednoho egyptologa."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Víte co vznikne, když přejede parní válec Svatého otce?
Svatý obrázek.
A když přejede Grose?
Svatý pokoj!!!

Bill Gates zemře a u nebeské brány se ho Svatý Petr ptá: "Bille, tvá dobrá činy i hříchy jsou tak vyrovnané, že nevím, jestli patříš do nebe nebo do pekla. Tak víš co, já ti dám vybrat. Porozhlédni se po nebi a po pekle, a pak mi řekneš, čemu dáš přednost." Bill se rozhlíží po nebi a vidí hloučky lidí, posedávající na lavičkách, modlící se a zpívající obřadní písně. Pak sejde do pekla, a tam vidí slunné pláže, plné atraktivních obnažených žen a na stolcích spoustu dobrého pití, po kterém se nikdo nikdy neopije. Bill se vrátí ke svatému Petrovi a povídá: "Víš Petře, tady nahoře je to doopravdy pěkné, ale já myslím, že pro mne to bude lepší dole, v pekle." "Dobrá, dobrá, Bille, ať je po tvém," praví svatý Petr a šup – Bill sjede dolů do pekla a už se vaří v kotli. "Co to má znamenat, svatý Petře?" volá bill nahoru. "Promiň Bille, ale to co jsi viděl, byla jen demonstrační verze!"

Co je sexuální naivita?

Ulovit starou škebli a čekat, že se z ní vyklube perla.

Dvě ženy spolu sdílejí 20 let jednu vězeňskou celu. Na svobodu je pouští ve stejný den. Před branami věznice říká jedna druhé:

"Stav se dnes večer, abych ti to mohla dopovědět."

Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna?……Řeknete jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadě.

Průvodce v podzemních jeskyních: "Na tomto místě zemřelo již 28… 29… 30 lidí!"

"Tvoje žena je opravdu velmi sympatická osoba. Tuhle jsem ji potkal před kinem. Vyprávěl jsem jí nějakou anekdotu a ta se ti tak smála, až spadla z postele."