Vtip: Ale pane Roubíček, co je s Vámi, vy tak…

Vtip: Ale pane Roubíček, co je s Vámi, vy tak…


"Ale pane Roubíček, co je s Vámi, vy tak špatně vypadáte?" "Nedivte se ,pane Kohn, mám starosti." "Prosim jich, Roubíček. Tak to udělaj jako já. Já nemám žádný starosti." "Počkaj, Kohn, to snad ani není možný, nemít žádný starosti. Jak to dělaj?" "No jednoduše. najal jsem si jednoho člověka, a ten má všechny starosti za mne. Takže když je něco potřeba, řeknu jenom "Icik...", Icik to zařídí a já jsem bez starostí." "No to je úžasný, pane Kohn. A kolik mu platěj?" "Šedesát tisíc měsíčně?" "Šedesát tisíc? Takovejch peněz! A kde to berou?" "No to je jeho první starost."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jiří Paroubek navštíví Anglii a je přijat královnou Alžbětou. Protože závidí Angličanům, jak jim státní správa pod královským vedením pěkně a efektivně funguje, ptá se královny, jaký na to má recept. Královna odpoví: "Já se vždy snažím obklopit moudrými a inteligentními - sama nemůžu všemu rozumět." Paroubek na to: "Tomu rozumím, Vaše Veličenstvo, ale jak zjistit, kdo je inteligentní?" Královna se usměje: "Uděláme si malý test." Nechá si vytočit číslo Tonyho Blaira a říká mu: "Tony, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" Blair pohotově odpoví: "No přece já!" Paroubkovi se to moc líbí a hned po návratu se rozhodne přezkoušet své lidi. Jako první mu padne do ruky Sobotka. "Bohoušku, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" Sobotka si nechá otázku zopakovat, pak se vymlouvá, že se nejprve musí zeptat ženy a svého asistenta, ale že na ně vyvine tlak a do 24 hodin bude znát odpověď. Celou noc nespí, převaluje se v posteli, a pořád nic. Ráno potká v parlamentu na chodbě Kalouska - sice ho nemá rád, ale účel světí prostředky, a tak se ho rozhodne využít. "Mirku, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" "No přece já!", odpoví překvapený Kalousek. Sobotka přiběhne celý rozradostněný za Paroubkem a hlasitě volá: "Už vím, je to Kalousek!!" Paroubek ho popadne pod krkem a řve ještě hlasitěji: "Ty jsi, ale debil - je to Tony Blair!!!"
Ředitel odchází do důchodu a předává úřad se vším všudy svému nástupci. Než odejde, řekne mu na rozloučenou: "Nechávám ti tu také svoji mladou sekretářku. Udělá ti pomyšlení. Stačí, když řekneš, že potřebuješ napsat soukromý dopis." Po nějakém čase, když se nový ředitel zapracoval, rozhodne se vyzkoušet i svoji novou sekretářku. Zavolá si ji a povídá: "Slečno, potřeboval bych napsat dopis." "Obchodní nebo soukromý," zeptá se sekretářka. "Soukromý." "Je mi to hrozně líto, pane řediteli, ale mám dnes červenou pásku v psacím stroji." Za pár dní přijde sekretářka za ředitelem sama a povídá: "Pane řediteli, už je to v pořádku. Už mám ve stroji zase normální pásku." "Dnes už vás, bohužel, nepotřebuji. Vyřídil jsem to ručně." "To jste měl říct, pane řediteli, že je to tak naléhavé. Mohli jsme to vyřídit ústně."
Traja muži sa rozprávajú, ktorý ma najškaretšiu ženu: Prvý - Ja mám takú škaredú ženu že sa hambím ukazať na ulici cez deň. Druný - To je nič. Ja mam takú škaredú, že sa hambim s ňou ukázať na ulici o pol noci Treti - To mate ešte krásavice. Poďte so mnou. Zavedie ich k sebe na zahradu a tam za ostnatým drôtom búda. Otvorí búdu, v búde jamu a v tej jame ešte jednu jamu a zavolá: "Žena poď von" Z jamy sa ozve jemný hlások: "Mám si dať na hlavu vreco" "NIE, NEJDU ŤA JEBAŤ IDÚ ŤA OBZERAŤ"
Chytí rybář stříbrnou rybku a rybka na něj: "Prosím nezabíjej mě a já ti splním přání!" Rybář tak přemýšlí, co dobrého si přát, a pak ho napadne, ať už není válka v Čečensku. Ale rybka mu říká: "Víš, já jsem jenom stříbrná rybka a tohle je na mě moc velký přání, nemáš nějaký lehčí?" "Tak dobře, ať mám hezčí ženu." Rybka se ptá: "Nemáš aspoň fotku?" Tak jí rybář ukáže fotku svojí ženy, rybka se na ni chvíli dívá a pak se zeptá: "Kde že je to ta válka?"
Policista se ptá okounějícího chlapce: "Líbí se ti čepice?" "Ano." "A uniforma?" "Taky." "Až budeš velký, staneš se policistou?" "To nepůjde, protože se dobře učím!"
Jaký je rozdíl mezi anglickou a sicilskou pojišťovňou? . . V anglické vám na základě statistik poví, kolik lidí umře v dalším roce. V sicilské vám k tomu poví i jména.
Víš kdo je nejchytřejší na světě? Zápalka-tak malá hlavička a jak jí to pálí!
V americkém obchodě pobízí prodavač vybíravého zákazníka: "Tak už si konečně něco kupte. Třeba tento krásný revolver." Pán opáčí: "Prosím vás, co bych s ním dělal?" "Co?" odvětí naštvaně prodavač. "Přece nechcete žít věčně?!"
Žárlivý manžel odjíždí na služební cestu a pověří přítele, aby mu ohlídal ženu: "Budeš to mít jednoduché, pod oknem je lešení, takže sleduj a všechno mi pak povíš." Za dva dny se vrátí a ptá se: "Tak co?" "No, hned večer u ní zazvonil chlap." "A pak?" "Pak pili víno." "No, a co bylo dál?" "Potom se šli umýt." "A potom?" "Pak šli do ložnice." "No a potom?" "Potom to prasklo." "Co prasklo?" "Lešení. Bylo nás na něm patnáct!"