Vtip: Bába jde z krematoria, koukne na komín…

Vtip: Bába jde z krematoria, koukne na komín…


Bába jde z krematoria, koukne na komín a poviídá: Vidíš, dědku, a ty pořád, že tě nikdo nevykouří až do konce.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Kárá žáka tělocvikář: "Holíku, Holíku, jaktože zase nemáš tělocvik? To už je tenhle měsíc popáté!" "Ale pane učiteli, já za to nemůžu. Včera večer jsem si napsal na lístek TV, abych to nezapomněl… No a ráno jsem to nějak špatně pochopil a šel jsem se koukat na televizi…"
Její muž byl po řadu měsíců v bezvědomí, z čehož se jen chvilkami probíral. Přesto jeho věrná manželka celé dny proseděla u jeho lůžka. Po jednom probuzení ji opět spatřil a řekl jí: "Ve všech těžkých chvílích jsi byla se mnou.. Když mě vyhodili z práce, byla jsi mou oporou. Když jsem začal podnikat a zkrachoval, byla jsi u toho. Když mě postřelili, stála jsi vedle mě. Když jsme přišli o dům, podporovala jsi mě. Když jsem začal mít zdravotní problémy, i to jsi byla po mém boku. Víš, co to znamená?" "Copak miláčku?" "Nosíš mi smůlu!"
Povídají si dvě blondýnky v kavárně a jedna povída té druhé : Hele normálně, víš jak včera vypnuli proud ? No,odpoví druhá. Normálně já jsem musela hodinu stát ve výtahu. To nic není to já jsem musela čtyři hodiny stát na jezdících schodech !
Jede blondýnka autem a v rádiu slyší, jak říkají, že blondýnky jsou nejblbější ženy na světě. Jede dál a vidí jak na poli pádluje další blondýnka. Zastaví se a povídá: "vidíš kvůli takovým, jako si ty o nás říkají, že jsme blbé. Kdybych uměla plavat, tak tam za tebou doplavu a rozbiju ti hubu!"
Rozzlobil se zubař na pacienta: "Proč tak řvete, však jsem se vašeho zubu ještě ani nedotknul!" "Zubu ne, ale stojíte mi na noze!"
"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvilce si stěžuje na bolest za krkem. Mladík ji tam políbí. "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, hemeroidy také léčíte?"
"Nechtěla by ses projít se mnou dneska odpoledne po městě?" "Co bych tam dělala? Vždyť je neděle a všude mají zavřeno!" "Právě proto!"
Hlavně bych chtěl poprosit, kdo půjdete z Facebooku na Google+ poslední, nezapomeňte zhasnout.
Na hodině se ptá paní učitelka. Pepíčku jak bys dokázal že je země kulatá. Pepíček odpoví - nijak já to nikdy netvrdil.