Vtip: Bohatý africký syn vládců jedné africké…

Vtip: Bohatý africký syn vládců jedné africké…


Bohatý africký syn vládců jedné africké země, který studuje v Čechách na univerzitě, píše domů rodičům: "Je mi tu dobře, cesta do školy mi ubíhá, koupil jsem si auto, učitelé jezdí autobusem..." Za pár dní obdrží od rodičů dopis s přiloženým šekem na pět milionů korun a se vzkazem: "Nedělej rodině ostudu a kup si taky autobus!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Poslyšte příběh o čtyřech lidech z jednoho nejmenovaného (avšak dobře známého) podniku, kteří se jmenovali:
Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo.
Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá.
Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal.
Někdo se rozhodl, že to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá.
Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.

"Pepíčku, máš domácí úkol?" "Jo." "Odpovídej celou větou!" "Jo, kurva!" "No, vidíš, že to jde."

Lékař k pacientovi: "Vy jste měl přijít už před dvaceti léty!" "Ale já jsem u vás byl!" "Ano? Nevěřím. A co jsem vám říkal?" "Podívej se mi do očí, ty zasraný simulante!"

Učitel k žákům: "Pořád vám opakuji, že není žádná větší a menší polovina, že obě poloviny jsou stejné. A vy to pořád nechápete. Ale to je tím, že větší polovina z vás nedává pozor!"

Blondýnka si objednala pizzu. Číšník se ptá, jestli ji chce rozřezat na šest nebo dvanáct kousků."Šest prosím, dvanáct bych jich nikdy nesnědla."

Společensky unavený muž se vrací k ránu domů. Podaří se mu potichu otevřít dveře, nepozorovaně se svléknout a lehnout si k manželce do postele. Asi po hodině spánku se probudí a začne se oblékat. Manželka otevře oči a diví se: "Prosím tě, kam jdeš tak časně?"

"Ale dej pokoj, pochop už jednou, že jsem ženatý a musím se vrátit domů dřív, než se žena vzbudí!"

Přijde paní do řeznictví a povídá: "Dobrý den, máte zmrzlý dršky?"
A řezník jí odpoví: "Ne, my si tady topíme."

Paní učitelka diktovala dětem, co si mají napsat do sešitu, a při tom se rozčílila na Pepíčka: "Říkala jsem několik teček, a ne abys je tam psal celou hodinu!"

Přes noc jsem zaparkoval auto na ulici v New Yorku. Abych odradil případné zloděje, vyndal jsem autorádio a za oknem nechal nápis:
"Bez rádia, bez cenností, kufr prázdný."
Ráno jsem našel auto s rozbitým oknem a k mému nápisu někdo připsal:
"Jen pro jistotu."