Vtip: Čas ubíhá čím dál rychleji, protože...

Vtip: Čas ubíhá čím dál rychleji, protože...


Čas ubíhá čím dál rychleji, protože se snaží utéct před Chuckem Norrisem.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jeden podnikatel se ptá druhého: "Jak se ti podařilo, že tvoji lidé chodí do práce včas?" "To je jednoduché, mám třicet lidí, ale jen dvacet vyhrazených bezplatných parkovacích míst."
Manželé se rozhádali a došlo i na probírání sexuálních aspektů. -Ty mi dokonce ani neřekneš, když máš orgasmus!, rozčiluje se manžel. -A jak bych taky mohla?- odpovídá žena, -když u toho nikdy nejsi!-
Na oslavě jedné šlechtické svatby se baví Angličan se Skotem: "Vy skoti jíte ovesnou kaši. My v Anglii ji dáváme koním." "Tak vidíte," na to Skot, "proto jsou anglické koně a Skotové nejlepší na světě."
Dva Irové si v hospodě poručí láhev Whisky. Pak si sednou ke stolu a beze slov začnou pít. Pijou půl hodiny, hodinu, stále ani slovo. Když dopijou, objednají si další. A zase ji beze slova vypijou. Následuje další a další. Když dopijí pátou flašku Whisky, jeden z nich se zeptá toho druhého: "Tak co, dáme ještě jednu flašku?" A druhý odpoví: "Přišli jsme sem chlastat nebo kecat?"
Jak získáme od krávy sušené mléko? . . Nedáme ji týden napít a potom jí vyprášíme vemeno.
Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: "Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: "Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý ?" "Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."
Ptá se průvodčí v kupé: "Kam jedete s tou urnou?" "Bereme babičku na dovolenou," oznamuje manželský pár.
Podezřívavá žena se táže: "Můžeš mi vysvětlit, jak se ti na límec dostala rtěnka?" "To fakt nevím. Vím jistě, že jsem si košili sundal."
"Asi si budu muset dát na svůj kamion ceduli – nadměrný náklad," svěřuje se známému u pumpy řidič tiráku. "Proč? Dodneska ses bez toho obešel…" "No jo, ale manželka si to nenechá vymluvit a pořád chce jet jednou se mnou!"