Vtip: Česká filharmonie konzertuje. Skladba...

Vtip: Česká filharmonie konzertuje. Skladba...


Česká filharmonie konzertuje. Skladba vrcholí, bouřlivou pasáž střídá mírná až tichá pasáž. Tu se z přední řady zvedne člověk a do ticha se zeptá: -Je tu, prosím Vás, někde lékař?- V zadu se zvedne postava a zepředu se ozve: -Doktore, ti hrajou, co?-

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Dva myslivci se vydali na lov kachen. Ještě se ani pořádně nestačili připravit, když vyplašili celé hejno. Oba rychle zamířili.

"Kterou bereš?" zeptal se první.

"Tu, která spadne první..."

Jednoho dne se dcerka ptá maminky: "Mami, proč máš některé vlasy bílé?" "To je z tvého zlobení. Pokaždé, když provedeš něco špatného, zbělá mi jeden vlas." "A mami, proč má babička bílou celou hlavu?"

Proč mají škodovky zadné sklo vytápěné? ..To aby nestudilo, když tlačíte.

Asi to není populární, ale dnes pozor! Noc na záchytce v Nemocnici Na Bulovce stojí 1788 korun!

Přijde paní k doktorovi, vejde do dveří a doktor ji říká: "Tak se, prosím, svlékněte." A paní povídá: "Pane doktore, je to opravdu nutne?" "ANO" Tak se žena svlékne, doktor ji prohlédne a ptá se: "co vám tedy schází?" A žena odpoví: "Nic pane doktore, já se jen přišla zeptat, kdy už půjdete domů, abych to tu mohla vytřít."

Kořeny a koruny stromů se popraly o to, kdo se bude koukat na Chucka Norrise. Koruny vyhrály, a proto stromy rostou korunou nahoru.

Jaký je rozdíl mezi Beatles a Jacksonem? Beatles se už rozpadli.

Přijde muž domů a najde manželku v posteli s jiným, naštve se a začne ho bít.Žena vidí, že je zle a aby to aspoň trošku vyžehlila, fandí manželovi:"Franto dej mu, zprava, zleva, parohama, do břicha"

Uvědomělý otec dává synovi, který se má ženit, rady do života: "Víš, synu, manželství, to je především kooperace. Základem úspěšného manželství je vzájemná pomoc a vstřícnost. Musíte dělat věci spolu. Třeba, když se tvoje žena bude chtít projít, tak se půjdeš projít s ní. Když bude chtít jít do kina, půjdeš s ní do kina. Když chce umýt nádobí, umyješ s ní nádobí."

Synkovi se to moc nelíbilo, ale poctivě poslouchal a pak se zeptal: "A co když chce vytřít podlahu?"

"Tak s ní vytřeš podlahu!"