Vtip: Chlápek šel na policii nahlásit krádež…

Vtip: Chlápek šel na policii nahlásit krádež…


Chlápek šel na policii nahlásit krádež občanky a policista si dělal kafe. A protože chtěl bílý, vzal zahuštěné mléko v plechovce. Udělal do ní díru a samozřejmě – neteklo… Tak chlápek mu řekl: "Musíš udělat druhou díru na druhý straně." A policajt udělal díru do dna…

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Dva pacienti se proberou v pražské nemocnici a zjistí, že jsou spolucestující ze včerejší havárie.
"Jak to vlastně bylo?", ptá se první, "tys přece říkal: "Zleva volno, zprava taky!""
"Kdepak, kamaráde, já říkal: "Zleva volno, zprava tanky!""

Povídá matka své dceři, která ma den před svatbou: "Pamatuješ, co jsem ti všechno poslední dva roky zakazovala dělat, že máš na to ještě čas?""Ano mami.""Tak od zítřka to bude tvoje povinnost."

Šéf se zlobí na novou sekretářku: "Paní Musílková, říkal jsem, že máte ty dokumenty skartovat!"

"A nejsou z nich snad karty…?"

Sejdou se dvě blondýny v učebně dvě blondýny a jedna se ptá druhé:
"Máš tužku?"
"Jo, mám, i s ořezávátkem. Máš chlapa?"
"Jo, ale ořezávátko sem ztratila..."

Dvě blondýnky se baví o kosmetice.

"Ty máš nádherné oční stíny.To je značka Max Factor?"

"Ale ne, to mě jen praštily lítací dveře."

Mladík si o prázdninách na táboře našel o něco starší holku a v září ji najednou potká na školní chodbě. Ihned ví, která uhodila – je to učitelka!

Nejprve ji chce pozdravit Ahoj, ale pak se raději rozhodne pro oficiálnější Dobrý den. Nakonec zahuhlá: "A… do…!"

Smutná zpráva pro milovníky ledního hokeje: Podle norem EU musí být všechny kluzké plochy na stadionu, tedy i kluziště bezpodmínečně posypané pískem!

Zazvoní domovní zvonek a muž jde otevřít. Za dveřmi stojí divnej chlap v černým obleku a s maskou na tváři a říká: "Já jsem strašlivě brutální zabiják žen." Muž se obrátí do domu a volá: "Marie! Máš tu návštěvu."

Tchyně se rozhodne vyzkoušet své dva zetě. Přijde k tomu bohatšímu a na zahradě schválně spadne do bazénu. Zeť přiběhne a zachrání ji. Ráno se zeť probudí a před vraty stojí nová Octavia s nápisem: "Díky, tchyně."

Tchyně přijede k druhému zeti, ten bazén nemá, ale bydlí vedle řeky, tak tam schválně spadne. Zeť se na ni dívá, jak odplouvá po proudu a nechá ji utopit. V noci přemýšlí a říká si, jaký je vůl, že mohl mít novou Octavii. Ráno vstane a před vraty stojí nový Mercedes s nápisem: "Díky, tchán."