Vtip: Chuck Norris viděl všechny filmy, co...

Vtip: Chuck Norris viděl všechny filmy, co...


Chuck Norris viděl všechny filmy, co jsou zaznamenány na stránce ČSFD. I ty co ještě nejsou natočené.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Do tramvaje nastoupí chlapík, který má trochu upito, visí na držadle, ukáže rukou vlevo a povídá: "Tady v tý řadě sedí samí volové...!" Potom ukáže do prava a povídá: "...a tady v tý řadě sedí samí paroháči!" V pravé řadě se zvedne starší pán a rozčileně na něj vyjede: "No dovolte! Moje žena mi nebyla nikdy nevěrná!" Chlapík ho přejede pohledem a klidně pronese: "Tak si račte přesednout..."
Sedí děda v hospodě, už dost opilý, kouká na hodinky a zjistí, že už měl být dávno doma. Tak se zkouší zvednout ze židle, ale nějak mu to nejde. Tak si dá kafe a zase se zkusí zvednout. Zase mu to ale nejde. Tuto proceduru opakuje asi 10x až si řekne: "No nic, babka bude bláznit, musím se domů nějak doplazit." A tak se připlazí domů, potichu se převleče a vleze do postele. Ráno mu bába říká: "Teda dědku, tys musel být včera pěkně navalenej." A děda říká: "A jak to víš, dyť jsem se snažil být tak potichu." A bába mu na to odpoví: "To jsi teda byl, já jsem tě neslyšela, ale ráno volal hospodský, že jsi si tam zapomněl invalidní vozík!"
U moře se ptá policajt své přítelkyně: "Ty jsi plavovláska?""Nejsem." "Tak proč ti plavou vlasy?"
Pochvaluje si nováček africký přístav, kde na čas zakotvili. "Město je to krásné, lidé milí a všechno je tady tak levné... Za čtyři dny jsem utratil dva dolary." "A za co?" "Převážně za whisky a ženy."
Boháč si zaznamená do deníku: "Když manželka řekne, kup čínu, znamená to jídlo!"
Víte, čemu se nejvíce podobá pavouk sekáč??? Somálcům s vlasami.
Z dopisu sebevraha: "Smrt mne nedostane živého."
Baví se blondýnka s brunetou. Bruneta říká: "Ty blondýny jsou tak blbý!" Blondýnka se podívá na pramen svých vlasů a řekne: "Ještě že nejsem blondýna."
Sedí takhle vyhladovělí studenti na koleji a fantazírují: "Co takhle začít chovat prase?" "Ti hrabe, ne? A co ta špína? A ten smrad?" "Si zvykne..."