Vtip: Nechutný smrad

Vtip: Nechutný smrad


"Cikáne, od čeho tak smrdíš?"

"Ale, od práce."

"A co děláš?"

"Hovno."

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Inzerát:Prodám všeobecnou encyklopedii, 45 dílů.
Již ji nepotřebuji, před dvěma měsíci jsem se oženil.
Moje tchyně ví naprosto všechno!

První teoretik kvantové fyziky byla česká babička.

"Bylo, nebylo…"

"A byl už jste souzen?"

"Ano."

"A proč?"

"Protože mě chytili."

Otázka: Je dobré s manželkou prohodit pár slov po milování? Odpověď: Doporučuje se to. Však na co už máme ty mobilní telefony.

Nekvalitní horolezecká výbava má dvě nesporné výhody - je levná a vydrží do konce života.

Dopis blonďaté mámy své blonďaté dceři:

Ahoj milá dcero,

jestli máš tento dopis, znamená to, že Ti přišel, jestli ne, tak mi zavolej a já Ti ho pošlu znova. Píšu Ti pomalu, protože vím, že neumíš číst rychle. Počasí je tady krásný, minulej týden pršelo jenom dvakrát, jednou na začátku týdne 3 dny a potom ještě 4 dny ke konci týdne. Jinak ten kabát, co jsi chěla, strejda Nasko říkal, že je moc těžký do balíku s těma velkýma knoflíkama, tak jsem je odstříhala. Našij si je zpátky, dala jsem Ti je do malé kapsičky toho kabátu. Tatínek si našel novou práci, teď je pod ním 500 lidí. Seká trávu na hřbitově. Tvoje sestra se vdala a čeká dítě, ještě se neví, co to bude, tak Ti nemůžu říct, jestli budeš strejda nebo teta, ale kdyby to byla holčička, tak ji chce sestra pokřtít po mě. Je trošku divný, aby se dítě jmenovalo Máma. Nedávno si Tvůj bratr zabouchnul klíče v autě a musel se vrátit 10 km pro náhradní, aby mohl otevřít a pustit nás z auta. Kdybys potkala tetu, tak ji pozdravuj, když ji nepotkáš, tak jí nic neříkej.

PS: Chtěla jsem Ti poslat nějaké peníze, ale už jsem měla zalepenou obálku.

MacBay a Duff přijeli na výlet do Londýna z malé vesničky. Již třetí den si prohlížejí pamětihodnosti Londýna. Zastavili se před budovou a nad vchodem vytesané datum "MCMIV" si dlouho a pozorně prohlíželi.

"Podívej se, Duffe," pravil McBay. "Nikdy dříve jsem neslyšel o Skotovi jménem McMiv a tady je jeho jméno na jednom z největších paláců v Londýně. Vidíš, jak daleko se dostanou naši skotští hoši?"

Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména:
"Novák!"
"Tady!"
"24.800 Kč" a Novák sijde pro prachy.
"Mrkvička!"
"Zde!"
"25.200 Kč" a Mrkvička si jde pro prachy.
"Souhrn!" Nikdo se neozývá. neozývá.
"Souhrn!!!" Zase ticho.
"To je blbec, má tady 183.400 Kč a nechce si to vybrat..."

Rodina jebalovcov pride do Grandhotela v Tatrách. Dobry den mame u vas rezervovanu izbu z manželkou. Recepčný sa pýta a na aké meno. Ja som Jebal tuto z manželkou.
Recepčný no dovolte my sme slušný podnik a nazaujma ma čo robíte vo voľnom čase. Ale ja som skutočne jebal. Recepčný:
Von z našho podniku. ďalší prosim a vy ste kto pýta sa recepčný. Ja som tuto jeho syn jebal z celou rodinou. Rečepčný: tak Vás zapíšem ako celú skurvenú rodinu.