Vtip: Co je lepší než vyhrát paralympiádu?…

Vtip: Co je lepší než vyhrát paralympiádu?…


Co je lepší než vyhrát paralympiádu? Procházka.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Proč se prase klepe, když se narodí?

Bojí se, aby se jeho fotr nezabil na motorce!

Bůh stvořil muže a pak si řekl, že to dokáže podruhé lépe – a stvořil ženu!

Na ulici je sběh lidí. Přichází strážce zákona a ptá se:

"Kdo je svědek?"

"Já," přihlásí se horlivě babka, "a co se stalo?"

Manželé si prohlížejí hrad. Dojdou ke hradní studni a průvodce říká: "Ta studně je hluboká 50 metrů a říká se, že kdo do ní hodí minci a něco si přeje, tak se mu to splní." Manžel tam hodí korunu, manželka se nahne za ní a přepadne dolů. Manžel povídá: "No ne, ono to opravdu funguje."

Tvoje máma je tak ošklivá, že i kdyby na sobě měla kalhotky ze sýra, dokonce ani krysy by ji nejedly…

"Moje žena je velmi skromná, nikdy mě o nic neprosí.." "Moje žena taky jen poroučí."

Jede takhle nějakej koňskej povoz lesem, najednou na cestu vyskočí z lesa Rumcajs, v rukách bambitky a zařve na toho závozníka: "Kalhoty dolů a vyhoň si ho!" Tak chlápek sleze a vyhoní si ho. A Rumcajs zařve: "Vyhoň si ho znova!" Tak chudák rozklepanej strachy si ho vyhoní zase. "Ještě jednou!" To už mu z něj teče skoro krev a trva to asi dvě hodiny. Načež Rumcajs zavolá Manku a řekne jí: "Manko, tadyten hodnej pán tě vezme do města"

Jdou dva bratři za babičkou lesem. Jeden je slepý a druhý má jen jedno oko, tak ten jednooký vede toho slepého. Jdou, jdou a najednou jednooký zakopne a vypíchne si i to jediné oko a říká: "Tak jsme došli!"

A ten druhý: "Ahoj, babi!"

- víte něco o výměně telegramů mezi Ruskem a Kubou? - jistě: Kuba: celá země hladoví, pošlete obilí! Rusko: utáhněte si opasky. Kuba: pošlete opasky!