Vtip: Co znamená zkratka ČD na vlacích? . .…

Vtip: Co znamená zkratka ČD na vlacích? . .…


Co znamená zkratka ČD na vlacích?
.
.
Čekám Dlouho.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Angličtí Rómové nosí bekovky – čepice, které by měli vrátit.

Stěžuje si Marie kamarádce Ireně:
"Víš, ten můj Pepa se na mě už ani nepodívá jako na ženu. Večer přijde domů a první a jediné co řekne je "Co budeme dnes jíst?"
"No," přizná se Irena, "já jsem měla podobný problém."
"Jo? A jak jsi ho vyřešila?"
"No, koupila jsem si kratičký černý saténový plášť, černou masku, černé podvazky a jenom takto černě oblečená jsem toho svého přivítala. Hele, řeknu ti, úspěch byl okamžitý."
Po týdnu: "Tak co, zkusila si moji metodu?"
"Zkusila, přesně podle tvého návodu."
"A jak to dopadlo?"
"No, vzala jsem si černý saténový plášť, černou masku, černé podvazky. Vešel, podíval se na mě a řekl: "Čau Zorro, co budeme dnes jíst?"

Pepíček, kterému máma zakázala se koupat v přilehlém kačáku, přijde domů s mokrými vlasy a povídá, že spadnul do vody. "Tak jaktože nemáš mokré i oblečení?" "No, měl jsem takové tušení, že bych mohl spadnout, a tak jsem se radši svléknul."

Neví, která bije, a všechny bije.

Městem jede dvoupatrový autobus plný blondýnek a brunetek. V dolním patře autobusu jedou brunetky: povídají si, smějí se, zpívají si.. V horním patře autobusu jedou blondýnky: křičí, jsou vyděšené, křečovitě se drží jedna druhé.. Konečně jedna brunetka vstane a jde se podívat nahoru, co se to tam děje. A jedna z blondýnek odpoví: "Co se děje?? No, taky bys křičela, kdybyste neměly řidiče!!!"

"To je bolest, to je bolest," naříká pan Jaroslav, "štípla mne vosa. Poraď mi, co mám dělat?" ptá se nešťastník přítele. "Jako kluci," uvažuje kamarád, "jsme si na to vždycky načůrali... a pomohlo to. Ukaž, kam tě vlastně bodla?" "Do nosu!"

Víte, co je to trabant na kopci?
Zázrak.

V masně:
"To se tedy divím, pane vedoucí, že ty vaše jitrničky nezpívají!"
"A co by jako měly zpívat!?"
"No třeba: Heleï, koukej, podívej se, jak jsem tenká..."

Víte proč spermie nesvítí?

Protože by to v piči vypadalo jako v Las Vegas!