Vtip: Manžel Rejčky

Vtip: Manžel Rejčky


Dějepisář vysvětluje žákovi: "Třetí manžel Elišky Rejčky byl Jindřich z Lipé, Horáčku, tak nevím, kde jsi vzal toho Oldřicha z Dubé?!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Chlápek poslouchá v hospodě, jak si vyprávějí politické vtipy:

"Tenhle je dobrej, to si musím napsat! Jak se jmenujete?"

Celník se ptá řidiče: "Cigarety, alkohol, drogy?"Řidič: "Ne, díky, mám svoje."

"Človeče, keď som bol v Rusku, cestoval som vlakom do Vladivostoku. Bola so mnou v kupé perfektná ženská. Tá postava, tie boky, to poprsie! A keď sa vyzliekla, to ešte len bola nádhera. Tak sme si to rozdali, ale ona sa potom rozplakala, že má strašne dobrého muža, ktorého strašne miluje a ktorému strašne ublížila, keď ho podviedla. Líčila to tak dojímavo, že aj mne ho prišlo ľúto a tiež som sa rozplakal..."
"No a čo bolo potom?"
"Čo by malo byť? Takto sme celé tri dni a tri noci sexovali a plakali, sexovali a plakali..."

Manželka říká mužovi: "Mluvila jsem dnes se sousedkou a prý tě viděla v kavárně, jak se ocicmáváš s cizí ženskou. Chci okamžitě slyšet nějaké vysvětlení a nezkoušej mi lhát, rozumíš? Pravdu!"

"Tak si nejdřív ujasni, co chceš! Vysvětlení, pravdu nebo co!"

Stěžuje si jeden tulák druhému:

"Představ si, zima je až praští, jídlo žádný a teplá postel v nedohlednu! A to všechno kvůli justičnímu omylu!" "Justičnímu omylu?" "Jo, soud mě omylem osvobodil!

Chlap se probere v nemocnici z narkózy a vedle něj stojí pan doktor a povídá mu: "Mám pro vás jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Začnu tou špatnou. Bohužel jsme vám museli amputovat obě nohy. Ta dobrá je, že ho máte až na zem."

Před operací:
"Musíme vám dát narkózu. Chcete injekci nebo se podívat na to, kolik by vás stála?"

Otec s matkou překvapí dceru ve velmi intimní situaci.
"Můžeš nám vysvětli, co to má znamenat?"
"To je náš profesor matematiky. Požádala jsem ho, aby mně doučoval. Teď už konečně úplně přesně vím, co je reálné číslo!"

Před statkem jsou připraveny k odjezdu dva náklaďáky. Z jednoho vykukují prasata, z druhého krávy. Z prvního auta se ozývá: "Slíbili, že po exkurzi se zase sejdem. Prý v nějakém chalupářském guláši."