Vtip: Dobrý den, chtěla bych si…

Vtip: Dobrý den, chtěla bych si…


"Dobrý den, chtěla bych si aktivovat službu Noc a den, abych mohla večer volat zdarma."

"Poprosím vás o telefonní číslo a identifikační kód."

"380 748 506. A jaký kód?"

"Poprosím vás o číslo vašeho mobilního telefonu."

"Já nemám mobilní telefon. To musím mít?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Myška si hrabe díru, jde okolo ježek a povídá: Myško, nenamáhej se zbytečně, zajdi za krtkem ať ti půjčí lopatu a díru si vykopej.
Myška teda jde,když je 5 metrů od domu krtka říká si pro sebe: ten krtek je ale takovej lakomej, já nevim on mi tu lopatu určitě nepůjčí...jde ale dál. Když je 3 metry od domu zase povídá: ten krtek je ale fakt takovej lakomej blbeček on mi tu lopatu určitě nepůjčí...jde však dál. Když už je metr od domu zase se zastaví a říká si: ten krtek je ale opravdu takovej debil on mi tu lopatu určitě nepůjčí...jde přesto dál, dojde až ke krtkovu domu, zaklepe, krtek otevře, myška zvedne cihličku co leží na zemi, flákne ho s ní přes hlavu a povídá: Tak si tu pitomou lopatičku sežer!

"Pepíčku, neštvi mě, proč mi zase lžeš?" rozčiluje se maminka. "Ty nevíš, co se stane z dětí, které lžou, podvádí a kradou?" "Ale jasně, že vím, mámo … Politici a poslanci."

Žena vyčítá mužovi: "Mohl by jsi pro mě něco udělat, abych nemusela stále chodit domů přes ten les? Večer tam býva tma, co když mě tam někdo znásilní?" - "Neboj, taková tma nikdy nebude!"

Děda jde o půlnoci na hajzlík. Vrátí se a říká babce: "Babko mi opravdu máme na hajzlu duchy! Když jsem přišel samo se rozsvítilo a když jsem odcházel samo se zhaslo." Babka se otočí, skoro dostane infarkt a říká dědkovi: "Dědo ty debile, ty jsi se zase vysral do ledničky!"

"Ty znáš nějakého tajného agenta?" táže se svého chotě zaraženě paní Kocmánková.

"Proč tě to zajímá?" nechápe Jarda Kocmánek.

"No, volal ti nějakej chlap a představil se pod krycím jménem TELECOM!"

Mladá paní se učí hrát tenis. Ať dělá, co dělá, všechny míče končí v síti. Učitel je už zoufalý a tak jí poradí: "Paní, prosim Vás, zkuste tu raketu držet stejným způsobem jako manželovo přirození!" Jakoby zázrakem, paní začne hrát úplně perfektně. Učitel jí chválí: "Výborně, výborně, ale teď si tu raketu vyndejte z úst a zkuste jí držet v ruce!"

Je to zelené a má to 3000 otáček za minutu. Co je to?
Žába v mixéru.

Přijde žena do chovatelských potřeb: "Dobrý den, nevíte, kde bych mohla sehnat slepeckýho psa?"

"A na co ho potřebujete?" podiví se prodavač, když si ji dobře prohlédl.

"Manžel říkal, že jestli si myslím, že vypadám jako Kateřina Kůrková, ať si pořídím slepeckýho psa!"

Muž je v supermarketu a zmateně se rozhlíží po své manželce, která se mu ztratila někde u oddělení bot. Najednou se před ním objeví krásná slečna v hezkých šatech a milým úsměvem.

"Zdravíčko. Můžete si se mnou chvilinku povídat?" Zeptá se muž.

"A pročpak?" Chce vědět ta kráska.

"Ztratila se mi žena a vždycky, když mluvím k pohledné dívce, tak se přižene jako povodeň!"