Vtip: Dopravní policista telefonuje...

Vtip: Dopravní policista telefonuje...


Dopravní policista telefonuje veliteli z křižovatky: "Šéfe, je tu ošklivá nehoda! Chlap má rozkrok na cucky, jedna žláza na jednom chodníku, druhá na druhém...""A kde je orgán?" skočí mu do řeči náčelník."Orgán je u telefonu!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Vstoupí do přeplněného autobusu MHD mladá dáma a poprosí nejblíže sedícího mladíka, zda by ji pustil sednout, protože je v jiném stavu. Ten se na ni podíval, zakroutil nevěřícně hlavou: "Vy, že jste v jiném stavu? A jak dlouho, vždyť není na vás vůbec nic vidět?"

Ona: "Asi půl hodiny, ještě teď se mi z toho klepou nohy…"

Přemítá chlápek před důležitými volbami: "Jestli zvolí za prezidenta ženskou, koho si vybere za první dámu?"

Chuck Norris se bojí pouze jedné jediné věci. Že Paroubek vyhraje volby!

Malý trpaslík stopuje na dálnici a zastaví mu jeden chlap. Když mu chlápek otevře dveře, tak na něj trpaslík vytáhne revolver se slovy: "Udělej se!" Chlápek se udělá a trpaslík na něj znova: "Udělej se!" Načež se chlápek udělá znova... Takhle se to opakuje asi osmkrát a když úplně vyřízený muž prohlásí, že už opravdu nemůže, tak se trpaslík otočí a křičí do křoví: "Sněhurko, už můžeš, pán tě vezme do Prahy!"

Co musíte udělat, když pětileté děvčátko strašně pláče? Nabrat víc indulony.

Víte proč ryby nemají prsty?... Protozě jim je kapitán Iglo uřezal.

Dva policisté neměli kde bydlet, a tak si koupili dva vyřazené spací vagóny. "Já to mám celkem dobré," povídá první, "ale mám na vagóně napsáno nekuřáci, a tak musím chodit kouřit ven. "Ty se máš," na to druhý, "to já mám na záchodě cedulku Používejte jen za jízdy a než ten vagón roztlačím, tak se většinou vždycky poseru!"

Ptají se Pepíčka: "Kdo rozbil to okno?"

"Maminka, ale může za to tatínek – on uhnul!"

Ptá se kamarád: "Splnilo se ti někdy nějaké přání z dětství?" "jedno. Když mě otec tahal za vlasy, tak jsem si přál být plešatý..."