Vtip: Dřevařské závody

Vtip: Dřevařské závody


Dřevařské závody jsou soutěž pro dřevaře.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

První teoretik kvantové fyziky byla česká babička.

"Bylo, nebylo…"

Američané se rozhodnou ověřit spolehlivost svých agentů v porovnání s ostatními. Jedna skupina "nasadí" agentům do hlavy rádoby tajné informace a několik dnů nato je druhá skupina sebere a deportuje k výslechům na Guantanámo s cílem z nich tyto "tajné" informace získat.

První samozřejmě kapituluje Francouz, který vše vyzradí bez mučení ještě cestou do věznice. Po dvoudenním výslechu a lehčím mučení se shodně vzdávají agenti FBI i CIA, další den pak Číňan, po něm severní Korejec a na konci týdne i zástupce Mosadu. Jen ruský agent odolává všem myslitelným a nejbrutálnějším praktikám již desátý den.

Američané o všem informují nejvyšší vedení země a když hlavouni přijedou na inspekci a jdou se na Rusa podívat, slyší cestou k cele hlasité duté rány. Strážný odsune pozorovací okénko ve dveřích, v něm se objeví pár zvědavých obličejů…

…a uvidí Rusa, jak bije hlavou do zdi a pro sebe si říká "Kurva, Borisi, tak si vzpomeň! Vzpomeň si, nebo tě ti hajzlové snad zabijou…!"

Proč chce být blondýnka veterinářkou?

Protože má ráda děti.

Manželka takhle jednou přijede z práce domu a povídá manželovi: "Drahý, v karburátoru je voda." "Voda v karburátoru? To je divný." "Opravdu, v karburátoru je voda." "Prosím tě, vždyť ty ani pořádně nevíš, co je to karburátor." "Kde jsi nechala auto?" "V bazénu."

K bleše: "Pojď mi to říct sem do očí! … Ááá!"

Na jednom mejdanu mě hostitel varoval před jistou slečnu, která se velmi aktivně snažila ulovit partnera a byla už neúspěchy téměř zoufalá. Přestože se mi dostalo tohoto varování, brzy jsem se stal její obětí. Povedlo se jí odmanévrovat ode mne ostatní společnost a začala se vyptávat:"Vy jste tady nový, že vás ještě neznám?""Ano, byl jsem dlouho pryč.""Kde, v zámoří?""Ne, byl jsem ve vězení.""Opravdu? A kvůli čemu?""No, před patnácti lety jsem ubil svoji ženu sekáčkem na maso.""Ooooch, tak to znamená, že jste svobodný, že?"

Velký podnik uspořádal večeři na počest výročí: Manželka 1. náměstka sa ptá svého muže: - Miláčku, která je milenka 3. náměstka? - Vidíš tamtu blondýnu u baru, to je ona. Za chvíli: - A která je milenka 2. náměstka? - Aha, tamta brunetka, u stole. A znovu za chvíli: - Miláčku, a která je tvoje milenka? - Tamta zrzka u ředitele. Manželka se chvíli poohlíží a potom povídá: - Ale ta naše je i tak nejhezčí, že?

Do lékárny vejde muž s bílou holí a povídá:

"Pane magistře,vy jste mi dal místo borové vody kyselinu sírovou."

"Promintě, pane.Doplatíte mi dvacet korun a budem vyrovnáni."

Co je incest?
Hra, kterou může hrát opravdu celá rodina...