Vtip: Dva kamarádi si povídají v autobuse....

Vtip: Dva kamarádi si povídají v autobuse....


Dva kamarádi si povídají v autobuse. Jeden říká tomu druhému vtip: "Víš, co mají blondýny v hlavě?" "Ne, nevím." - "Vakuum!" - "Ha ha ha..." Nato se otočí blondýnka sedící na sedadle před nimi: "No, vždycky lepší něco než nic!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Chuck Norris má svou vlastní televizní stanici - CNN (Chuck Norris Network).
Majitel pohřebního ústavu připravuje tělo pana Zimmela na kremaci a všimne si jeho extrémně velkého penisu. "Promiňte, pane Zimmele," říká majitel pohřebního ústavu, "ale nemůžu Vás poslat na kremaci s tak ohromně velkým penisem. Musí být zachován pro budoucí generace." Majitel pohřebního ústavu uřízne penis a dá ho do sklenice s lihem a tu si dá do tašky. Když dorazí domů, rozhodne se ukázat tu zajímavost své ženě. "Musím ti něco ukázat, tomu nebudeš věřit," řekne a vyndá sklenici s gigantickým penisem z tašky. "Ach Bože!" křičí jeho žena, "Zimmel umřel!"
Jde rozzuřený vlk po lese, potká dřevorubce a ptá se: "Neviděli jste tu Červenou Karkulku?" "Myslíš tu s košíkem a koláčky?" "Ne, tu s nožíkem a dvěma chlupatými vejci."
Klaun vejde do trafiky a žádá čtyři pětikorunové známky na pohledy. Trafikantka mu užuž chce odtrhnout z archu čtyři kusy vedle sebe, když klaun ji zadrží ruku. "Promiňte, prosím, ale tuhle, tuhle, tuhle." Pak chvíli přemýšlí a potom bodne doprostřed archu: "A asi tuhle!"
Ále, člověče - musel jsem utratit psa.Co - byl vzteklej?No, nadšenej zrovna nebyl.
Babička uslyší pípání mobilu a poté hlasitý křik z balkónu a tvrdé dopadnutí na zem. Podívá se na mobil a tam vidí zprávu z internetu: "Az napocitam do 35, tak skocim, ale jeste budes mit cas me zastavit…" A babička si řekne: "No jo, blondýnka a zpomalený internet…"
Hádá se takhle jeden Američan s Čechem, jestli je trabant auto nebo ne. Čech se naštve, sedne do traboše, zabouchne dveře, popojede dopředu, popojede dozadu, udělá pár koleček a pak se teprve rozjede. Amík říká: "Dobře, už ti věřím, je to auto, jezdí to, ale co měly znamenat ty manévry na začátku?" "Ale přibouchl jsem si do dveří pampelišku, nešla utrhnout, tak jsem ji musel ukroutit."
Doktor: "Operace je nevyhnutelná. Máte ji čím zaplatit?" Pacient: "A pokud na ni nemám, bude stále tak nevyhnutelná?"
Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."