Vtip: Konec žárlení

Vtip: Konec žárlení


"Evo, a kdy konečně přestaneš žárlit?"

"Proč mi zase říkáš Evo?"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

"Včera jsem při udělování Zlatého Slavíka seděla na klíně Karla Gotta!" vytahuje se Petra.

Maruška se zamyslí: "Opravdu? Že mi o tom strýček nic neříkal…"

Je doba pravěku: Tehdy říká otec synovi nad vysvědčením: " Vždyť celá učebnice má jen dvě strany!"

Leží žena na smrtelné posteli a vedle ní sedí její manžel. Ona se ho ptá: Splnil by si mi poslední přání? Jistě miláčku, co to bude? Chtěla bych, aby si šel na pohřbu za mou rakví spolu s mou matkou. Po chvilce rozmýšlení muž řekne: Tak dobře, ale uvědomuješ si, že budu mít skažený celý víkend.

Do třídy uprostřed hodiny vpadl ozbrojený terorista s kulometem v jedné a granátem v druhé ruce. Učitel se raduje: "Konečně ticho!"

Manželka je v osmém měsíci těhotenství a tak musí manžel spát na zemi, aby se nedopustil nějakého politováníhodného omylu, což by ostatně bylo docela snadno možné, protože už je pěkně zoufalý a nadržený. Jak tak večer usínají, žena si všimne, že chudák manžel leží na zemi úplně zkroucený, tupý pohled upřený na strop... a rozhodne se jednat: -Na, tady máš pětistovku. Jdi k sousedce. Myslím, že se nechá přemluvit snadno... Ale pamatuj si, je to poprvé a naposled, takže na to pak hned zapomeneš, jasné?- Chlápek vyskočí... a za chvilku je zpátky: -Řekla mi, že jí to nestačí, že chce tisícovku.- -Děvka jedna mizerná. Když byla těhotná a její manžel sem přišel, dal mi pětistovku.-

Zastaví Pendolino uprostřed pole. Chvíli se nic neděje a pak se z reproduktoru ozve naléhavý hlas: "Není mezi cestujícími přítomen programátor?"

Je lékař na pitevně a pod kudlu se mu dostane dost vyvinutý člověk. A ten člověk je opravdu značne vyvinutý a tak se doktor rozhodne, že ho vezme ukázat domů své manželce.
"Božka, pojď se podívat, to jsi ještě v životě neviděla."
Božka se podívá, ztuhne, podívá se na manžela a říká: "Jéžišikriste, on umřel Novák?"

To vaření jídla mně jednou zabije!A mně jednou zase zabije to jídlo, co vaříš!

Manžel se vypravil na ryby a vychází z domu. Žena za ním volá:

"Kdyby měli pstruhy moc drahé, můžeš ulovit kapra."