Vtip: Škola etikety

Vtip: Škola etikety


"Haló, je tam škola tance a slušnýho chování?" "Ale hovno, jen slušnýho chování!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Mladík si o prázdninách na táboře našel o něco starší holku a v září ji najednou potká na školní chodbě. Ihned ví, která uhodila - je to učitelka! Nejprve ji chce pozdravit Ahoj, ale pak se raději rozhodne pro oficiálnější Dobrý den. Nakonec zahuhlá: "A... do...!"
Víte, co máte udělat, když znásilníte hluchoněmou? Zlomit jí ruce, ať to nikde nevykecá.
Je to barevný a vysí to na zdi, co je to? ... Modrej hroch.
Potkají se ve sprše dvě dívky, jedna osmnáctiletá, druhé je 11. Jedenáctiletá osumnáctku poočku sleduje a potom se nesměle zeptá: Prosím tě, co ti to roste na hrudníku? Víš, odpoví starší slečna váhavě, tyhle boule, to jsou prsa. Jedenáctka se zamyslí: No, a nepřekáží ti to při šukání?
Přijde chlap do baru a řekne barmanovi: Jedno suchý Martini. Když ho dostane, vytáhne z něj olivu a kopne ho do sebe. Pak si řekne o další, zase vytáhne olivu a kopne ho do sebe. Takhle jich vypije patnáct a dívá se na hromádku oliv vedle sebe na ubrousku a říká: Barmane, je to deset deka? Myslím, že ano, pane, odpovídá barman, proč se ptáte? Ale, manželka mě poslala pro deset deka oliv.
ČR zaslala jako pomoc do New Yorku několik strojů KL3C. "Co to je?" Krumpáč, lopata a tři cikáni.
Jdou dva chlapi po srázu, jeden spadne a ten druhý volá: "Jsi v pořádku?" "Ano!" "Máš něco zlomené?" "Ne!" "Máš v pořádku páteř?" "Jo!" "Tak proč ty vole nevylezeš?" "Protože jsem ještě nedopad!!!"
"Tak konečně jsem vyřešil všechny své spory s manželkou... Teď jen přemýšlím... do které přehrady ji mám hodit."
Víte, jak se skloňuje slovo nepřítel? 1. stupeň: nepřítel 2. stupeň: úhlavní nepřítel 3. stupeň: koaliční partner