Vtip: Jak láká blondýnka chlapy? "Já jsem tak…

Vtip: Jak láká blondýnka chlapy? "Já jsem tak…


Jak láká blondýnka chlapy? "Já jsem tak opilá…"Jak láká ošklivá blondýnka chlapy? (křičí) "Řekla jsem, že jsem opilá!!!"Jak láká brunetka chlapy? "Všechny blondýnky už odešly!"Jak láká zrzka chlapy? "Další!"

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Jak se stupňuje slovo chudý?

Chudý, chudší, nejchudší, žebrák, zaměstnanec naší firmy…!

"Táto, zítra je tomu 25 roků, co jsme spolu. Neměli bychom to nějak oslavit?"

"Ne, ještě počkáme 5 let a potom oslavíme třicetiletou válku."

Pane vrchní ten obrus je děraví. Počkejte donesu vám jehlu a nit.

Noční můra v Elm Street skončila, když Freddy vstoupil do Chuckova snu.

Jistý muž byl třiadvacet let ve vězení. Když odcházel, vrátili mu jeho staré šaty. V kapse našel lístek z opravny obuvi. Možná tam obchod stále je a třeba tam ještě mají i ty moje staré boty, pomyslel si. Tak se tam vydal a obchod tam byl. "Byl jsem dlouho na dovolené, a tak si říkám, jestli tady ještě máte moje boty?" Prodavač zašel dozadu, po dvou minutách se vrátil a povídá: "Budou hotové ve čtvrtek."

Chuck Norris zabil milióny svých nepřátel, ještě když byl spermie.

Příhoda ze života: Jakmile jsme rozdělali v krbu oheň, manžel rozdal rodině a hostům opékací tyče a buřty. Hned nato se ulicí přiřítili požárníci a zastavili o dva domy vedle. Všech deset nás vyběhlo ven, kde jsme potkali majitele hořícího domu, jak na nás znechuceně zírají.

Pak jsme si uvědomili, že všichni pořád držíme ty opékací tyče s buřty…

Dežo vyrazí se svojí ženou a svými osmi dětmi poprvé na dovolenou. Na dveřích hotelové jídelny je psáno: 8-11 snídaně, 11-15 oběd, 15-18 odpolední káva, 18-21 večeře, od 21 hodin do půlnoci noční raut. "Sakra! Vidíte to, parchanti? Dojedeme k moři a nemůžeme jít ani na pláž."

Potkají se dva blázni:
"Kam jdeš, blázne?"
"Nevím."
"Tak jdi tudy, to je blíž!"