Vtip: Jak nazvete blondýnku mezi dvěma...

Vtip: Jak nazvete blondýnku mezi dvěma...


Jak nazvete blondýnku mezi dvěma brunetkami? Mentální blok.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Víte proč mají policajti před domem nasráno?

Protože maj na zvonku napsáno TLAČIT!

Venku je tak krásně," povídá muž manželce, "a ty se tady dřeš s parketama! Měla bys jít raději na vzduch a umýt mi auto..."

Ptá se Pavel Ranař Pepka Vyhazovače: "Co jsi dal manželce pod stromeček?" "Podnos."
"Vidíš, jaký já jsem dobrák. Už jsem s tou mojí přes dvacet let, ale abych jí na vánoce nějakou vrazil, k tomu jsem se ještě nedopracoval."

Na policii zvoní telefon:"Pomoc, rychle přijeďte! Do ženského kláštera se vloupal zloděj a právě teď je v ložnici jeptišek…""Už jsme na cestě," říká policista. "A kdo vlastně volá?""No přece já – ten zloděj!"

Pravil střelec: "Nemusíte být velký myslitel, abyste vymyslel gólovou akci."

Paní Novákové se rozbila myčka a tak zavolala opraváře, který měl čas hned na druhý den. To se však paní Novákové nehodilo, a tak jelikož se jí nechtělo odkládat opravu pračky, ani měnit program, řekla opraváři po telefonu: "Klíče budou pod rohožkou, až opravíte myčku, nechte mi účet na stole. Mého psa se nemusíte bát, neubláíží vám, ale za žádnou cenu nemluvte na papouška." Když opravář druhý den přijel, vše bylo, jak paní řekla. Klíč pod rohožkou, v bytě děsivý, ale vcelku hodný pes, který ho při práci pozoroval a nad stolem klec s ptákem parchantem! Házel po chudákovi opraváři oříšky, nadával mu a bez ustání jej urážel nejhoršími výrazy. Po nějaké době už to opravář nevydržel a syknul směrem ke kleci: "Drž už zobák ty blbej, opelichanej ptáku!" Papoušek ztichl, kradmo se na opraváře podíval a rázně zakrákoral: "Azore, trhej!"

Jyrka nechtěl odstoupit...ale...Chuck Norris mu to vysvětlil :D

Setkal se lord Wilfred s lordem Edvardem ve vlaku do Doveru...

"Kam cestujete?" táže se lord.

"Na konferenci do Ženevy," odpověděl lord.

"A o čem se budete radit?"

"Vcelku, no, hmm... o tom, kdy bude nová konference..."