Vtip: Jak pozná kostlivec, že prší?..Cejtí to…

Vtip: Jak pozná kostlivec, že prší?..Cejtí to…


Jak pozná kostlivec, že prší?..Cejtí to v kostech.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Policisté jsou přivoláni do domu, kde došlo k tragické události. Na podlaze uvnitř spatří pobodané tělo muže s bolestnou grimasou. Udělají zápis a když prosí souseda, který mrtvolu jako první objevil, o podpis, ten na to koukne a udiveně poznamená: "Že to byla pokojná smrt?! To si děláte legraci!"

"Vůbec ne," řekne polda, "to je holý fakt. Našli jsme ho přece tady, v pokoji."

Vůl, lišák, kanec a osel jeli na dovolenou.

Vůl jel s manželkou, lišák jel s milenkou, kanec říkal, že nějaká svině se všude najde, a osel, ten jel s cestovní kanceláří.

"Pane doktore, je mi nějak zle od žaludku," stěžuje si policista u lékaře. "To bude asi po těch ústřicích, co jsem včera snědl."

"No dobře," zamyslí se lékař. "A jak vypadaly, když jste je otevřel?"

Policajt na něj kouká celý vyjevený: "Otevřel?!"

Když se to vyhodí do vzduchu, je to hnědé a když to spadne na zem, tak je to bagr. Co je to?

Kindervajíčko.

Horký čaj, který byl Chuckem vypit, si o něj spálil jazyk.

Je noc. V Bílém domě spí Bill a Hillary. Hillary se probudí a začne Billem lomcovat. "Bille, Bille, vzbuď se." Bill spí dál. Hillary jím znovu zatřese: "Tak, Bille, vzbuď se!"

Bill se probudí a říká: "Co chceš?"

"Musím na záchod."

Na to Bill: "Prosím tě, nepovídej, žes mě vzbudila jen proto, abys mi řekla, že potřebuješ na záchod."

Hillary na to: "Ne, jenom chci, abys mi držel moje místo."

Sedí blondýnka na hrázi a pláče. Z vody vykoukne zlatá rybka a povídá: "Co se ti stalo, děvče?"

"Jsem chudá, ošklivá, nikoho nemám…" stěžuje si blondýnka za stálého breku.

Zlaté rybce se jí zželí: "No dobře, pomůžu ti. Splním ti tři přání."

Blondýnka se zaraduje a hned oznamuje, co by to mělo být: "Chci, abych byla krásná a abych bydlela v prostorné vile."

Rybka jí to vyplní a ptá se: "A co je tvoje poslední přání?"

Blondýnka se zamyslí a po chvíli uvažování vyslovuje i své poslední přáníčko: "Přála bych si, aby se z mého kocoura stal mladý, pohledný milionář."

"Staniž se," odvětí rybka a narychlo se loučí s přešťastnou blondýnkou, protože ta už se nemůže dočkat svého chlapce – kocoura.

Blondýnka běží k vile, kterou jí zlatá rybka vyčarovala a vlétne do dveří. Uprostřed velké místnosti sedí na drahé sedačce mladík – kocour a mračí se. Strašně se mračí.

"Copak ti je?" zarazí se blondýnka. "Ty nejseš rád, že už nejsi kocour?"

"Jo, je to moc báječné. Ale co tě to loni napadlo, nechat mě vykastrovat?!"

V jedné hospůdce vystupuje břichomluvec. Na klíně má loutku a jejím prostřednictvím vypráví vtipy o hloupých blondýnách. Po chvíli se ozve pěkná blondýnka: "To neznáte jiné vtipy?" Břichomluvec se omluví: "Prominte, jde jen o vtipy." Nato blondýna: "To nebylo na vás. Já mluvím na toho pána, co máte na klíně."

Zazvoní telefon, zvedne ho Pepíček. "Kdo volá?" zeptá se. "Tady táta." "Ahoj, co chceš tati," povídá Pepíček. "Mám pro tebe takový úkol, běž a podívej se kde je máma!" Tak se jde Pepíček poslušně kouknout, kde je máma a za chvíli se vrátí a povídá: "Maminka je v ložnici s nějakým pánem." "A co dělají, " zeptá se ho otec. "Leží spolu v posteli a hekají," odpoví Pepíček. "Tak běž ke mně do pokoje a v šuplíku mám pistoli, tak jí vem a zastřel toho pána." Za chvíli se Pepíček vrátí a povídá: "Tak jsem ho zastřelil a co dál?" "Teď běž do kuchyně, vem tam sekáček na maso a usekni mamince hlavu." Pepíček odběhne za chvíli se vrátí a říká: "A co dál?" "Tak Pepíčku, vem tu hlavu, běž na balkón a vyhoď jí z balkónu." A Pepíček řekne: "Ale tati, vždyť my přece žádnej balkón nemáme." "Aha," ozve se na druhé straně sluchátka, "tak promiňte, to je omyl."