Vtip: Jaký je rozdíl mezi kurvou a kurvou…

Vtip: Jaký je rozdíl mezi kurvou a kurvou…


Jaký je rozdíl mezi kurvou a kurvou zkurvenou? . . Kurva dá každýmu a kurva zkurvená dá každýmu, jenom ne tobě.

Další povedené vtipy

Další povedené vtipy

Leží policajt na louce a kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!" Přijde k němu kolega a ptá se ho, proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" "No jo, vidím, a co má bejt?" "No náčelník mě poslal na měsíc na školení!"
Chlapeček se ptá holčičky: "Proč máš zavázanou ruku?" "Včera jsem chtěla krmit z dlaně jednoho ptáčka. Až pozdě jsem zjistila, že je to datel."
Maminka říká kůzlátkům: "Kůzlátka neotvírejte nikomu ! Za chvíli jak maminka odešla přišel vlk a říká : "Otevřete kůzlátka já jsme vaše maminka a nesu vám mlíčko." Chvilku bylo ticho a pak se kůzlátka zasmála a řekla: "I ty hloupí vlku od té doby, co je mléko dražší kupujeme jen COCA - COLU!"
Proč mají škodovky zadní sklo vytápěné? Aby nezábly ruce, když tlačíte.
Žena si nechává věštit u kartářky: "Zítra vám zemře muž." "To vím, ale podívejte se, jestli mě zavřou?!"
Baví se dva doktoři: "Hele, my tu teď máme jednoho, ten má AIDS, lepru, SARS a já nevím co ještě. Tak jsme ho umístili na samotku. Posíláme mu palačinky, langoše a bramboráky." "A to pomáhá?" "Ne, jen, že se dají alespoň podstrčit pod dveřmi."
"Pane doktore, co děláte, když jste nachlazen?""Totéž co vy – kýchám a kašlu."
Na Hradčanech stojí policajt a dívá se do dálky. "Co to děláte?" ptají se turisti. "Ale studuji dálkově právnickou fakultu."
Vědce porazilo auto a řidič ujel. Policista, který vědce vyslýchá, se ptá: "Pane, zapamatoval jste si alespoň jeho espézetku?" – "Ne přesně. Ale pamatuju si, že kdyby se vynásobila první půlka tou druhou, výsledek by byl stejný jako to čtyřčíslí, akorát v obráceném pořadí!"